Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hívják azt a papír...

Hogy hívják azt a papír tasakot, amibe a körömmatricát teszik?

Figyelt kérdés
Szeretnék a neten venni, de vagy én nem találom, vagy egyáltalán nem árulnak nagyobb tételben. Hogy lehetne rákeresni? Ha valakinek van erre ötlete, ossza meg velem, mert tanácstalan vagyok....:)

2012. nov. 15. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem igazán a kérdést! Milyen tasakot? :)

Körömmatricát,díszítőgyöngyöket ... stb a 100ft os boltokban ,fodrászkellékesben ,rossmanban tudsz venni.

De ha mindenképpen rendelni szeretnél internetről akkor a 2M beauty, moyra ... oldalán tudsz ilyeneket rendelni.

De szerintem te erre gondolsz ?!:

[link]


Remélem jól értelmeztem a kérdésed ! :)

2012. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen, vagy hasonló tasak kellene, matrica nélkül: [link]
2012. nov. 16. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ilyen csomagolóanyag gyártónál érdeklődhetnél.
2012. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél körömmatricát 100 ft és 500 ft között mozog. Szinte bármelyik drogériában kapható szerintem (rossman-ban ,dm-ben biztos) Pl az essensnek is van azt hiszem legutóbb 100 ft ért vettem ,mikor ki volt árusítva a rossmanban :)
2012. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja bocsi az (előző vagyok)félreértelmeztelek! Neked nem a körömmatrica kell hanem a tasakja! :)

Én papírírószerben vettem hasonlót (pontos nevét nem tudom én sem) :)

2012. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!