Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kínaiban vásárolt sminkterméke...

Kínaiban vásárolt sminktermékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Valami jó fedésű alapozót vagy korektort szeretnék ott venni,különös bőrhibáim nincsenek,pirosság eltüntetése miatt fontos:)

2012. nov. 16. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, de szerintem szánj egy pár száz Ft-val többet rá, csak NE ott vegyél!
2012. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert eddig mindig márkás volt,de alig tartanak valamit,tartós kellene nekem:)
2012. nov. 16. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz évek múlva ráncos lenni, akkor ne, kitudja mit raknak bele..:DD
2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oksa,csak annyi gondom van a rendes cuccokkal is:S mivel lehetne fixállni a puderon kivül?
2012. nov. 16. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem minek alapozó ha nincs nagy bőrhibád, a pirosságot egy BB krém vagy púder is elfedi. BB krémből Essence nagyon jó és nem drága. Púderből CV 2in1 jól fed. Müllerben megtalálod őket. Kínait ne vegyél mert tele leszel pattanásokkal meg ráncokkal tőle.
2012. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fedi el a púder sem:(
2012. nov. 16. 21:04
 7/10 A kérdező kommentje:
BB krémek nem váltak be,alapozóval eltudom fedni,de nem fixálódik:S
2012. nov. 16. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól fedő középkategóriás alapozó:

Catrice-Photo Finish. Nagyon szépen fed, de kell hozzá púder.

Catrice-Infinite Matt. Ez is szépen fed, de hiába van ráírva bármelyik alapozóra, hogy matt egy idő után átfénylik, és kiül a bőrre.

Púderrel, ez javítható.

2012. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. vagyok, igazából a kérdésre nem válaszoltam, szóval:

Kínaiban semmi esetre se vegyél alapozót, mert bár egy alapozó sem egészséges a bőrre nézve, de az aztán végképp. A fedése és eldolgozhatósága sem az igazi.

Az ajánlott alapozók pedig 2000ft körül mozognak.

2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
van Loreálos és Essences alapozóm is.
2012. nov. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!