Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan vannak ezek a parfümök?...

Honnan vannak ezek a parfümök? A tescoban tukmálták ránk hogy új francia illatok

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 16. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint az üzlet magában vagy csak a környékén vmi gyanús személytől?
2012. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a tesco ajtóban álltak. mindenkit megállitgattak.
2012. nov. 17. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

hehe ilyet én is vettem,bár más fajtába :DD Jó én leszartam hozzánk házaló fiatal srác jött hülye dumával hogy 20 ezer ft lesz douglasban deee most kipróbálásra 5 ezer ft xd Röhögtem magamba de megszagoltam a nőit és nagyon tetszett úgyhogy 3 ezerért megvettem és tök jó tartós,hozzám illő illattal:)

Persze tudom hogy hülyeség,nem vagyok ennyire naív csak tetszett ennyiért meg szoktam parfümöt venni amúgy is,szóval nem zavart:)

2012. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen.. nekünk is a kezünkbenyomott 4 darabb parfümöt. az elején úgy kezdte hogy ajándék:D befejezte a mondanivalóját aztmondja hogy "akkor írom a csekket" :D igy nézünk a barátommal, hogy milyen csekkett??? aztmondta 24ezer forint :DD hahahha vicc. mondom rakja szépen vissza. megállapodtunk abban hogy 5ezerért elvisszük a kettőt :D
2012. nov. 17. 09:38
 5/5 M.Dávid55 válasza:
Engem is megállítottak és a kettőt lealkudtam 4000-re! :DD Amúgy jó illatuk van. :)
2013. febr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!