Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikustól kérdeznék....

Kozmetikustól kérdeznék. Tegnap profi fotózáson voltunk, gyerekeinket fotózták, kicsi 4 lesz pár hét múlva, nagy 8 múlt. Nagy bajt csináltam, hogy engedtem rájuk tenni a Garnier BB krémjéből?

Figyelt kérdés
Ki akarták őket sminkelni, alapozó, púder, én nem akartam, így került rájuk egy kis Garnier BB krém helyette. Jól döntöttem? Ez is ugyanolyan káros a bőrüknek? Annyira bánt, hogy megengedtem ezt is! Félek, kárt okoztam a bőrükben. Ha ma nem pöttyösek, felszívódhatott valami káros anyag belőle? Lehet ebből később bajuk? Bőrgond, ilyesmi. Sajnos csak este lett lemosva:- ( Annyira félek, hogy nagy hülyeséget csináltam:- (
2012. nov. 18. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nrm hinném hogy gond lenne belőle igy egy alakalom után.
2012. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek sokkal többet árt, ha ennyire túlfélted öket, ettöl tönkremehet az életük, attól viszont semmi bajuk sem lesz, hogy volt rajtuk valamilyen krém max. egy napig.
2012. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem méreg a BB, allergiás meg bármire lehet, ne aggódj. Egyébként a photoshop korában minek BB?
2012. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez jutott eszembe hogy nem értem mért nem photoshopolják inkább a képeket...?
2012. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

A fények miatt kellett volna az alapozás, hogy ne fénylődjön az arcuk. De olyan sminktermékek voltak, amiket nem ismertem, gagyi cuccok, meg erős alapozók, így a saját krémemet használtam.

Nincs ebben a krémben akkor tényleg olyan anyag, ami felszívódott és kárt okozott volna a bőrükben? Csak felületesen hat? Nem értek ezekhez...Náluk csak bio dolgokat használtam eddig:-( Nem voltam felkészülve, hogy ilyet kérnek majd.

2012. nov. 18. 08:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, még annyit, hogy a krém hatása már elmúlt?Meddig tart a káros hatás, meddig várhatom, hogy pöttyösek lesznek esetleg? Allergiásak amúgy sok mindenre:-( Kisfiam nem lett pöttyös, kislányom még alszik. Őmiatta aggódom inkább, ő a kicsi:-(
2012. nov. 18. 08:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a pirosságon kívül okozhat mást a későbbiekben?
2012. nov. 18. 08:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel az ő bőrük még fejlődésben van...
2012. nov. 18. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális. Ha erős, színpadi alapozóval kenik le őket, az sem ártott volna nekik. Mert mi baja lenne egy alkalomtól????? Dolgoztam gyermekmodell ügynökségnél, minket is sminkeltek 5-6 évesen. Nem egyszer, többször. Nem BB-krémmel, ami szinte csak egy hidratáló, hanem jól fedő, minőségi alapozóval. Nem lett semmi bajunk, pedig én is allergiás vagyok.

Kezeltesd magad, mert ez már nem normális aggódás..

2012. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az allergia hamar jelentkezik, viszketéssel pirossággal. Ha ed1-2 órán belül nem lett már nem is fog nyugi. A másik hogy tényleg túl aggódod lehet nem is annyira érzékrny már a bőrük csak te hiszed azt még mindig mivel csak bio dolgokat használsz rájuk. Persze jobb a jó minőségű termékeket hazsnálni. Szóval megnyugodhtasz nem lesz semmi bajuk és nincs benne igazán olyan káros anyag ami gondot okozhatna egy alkalomtól.
2012. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!