Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen "színű" sminket javasol...

Milyen "színű" sminket javasolnátok tablófotozásra egy sötét hajú, fekete szemű- (erős, kontúros) szemöldökű lánynak?

Figyelt kérdés

Én az aranyra gondoltam,szerintetek az szép szín lenne?

Nem vagyok annyira járatos ebben! Előre is köszi a válaszokat! :)


2012. nov. 20. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod már,hogy milyen színű ruhában leszel? Mert a szép összhatáshoz azzal is harmonizálnia kell.:)

Nem lesz sminkes?

Egyébként az arany nem rossz ötlet,de mindenképpen füstös legyen,mert egy egyszínű arany szemhéj nem szép.:)

És figyelj,hogy ne legyen túl erős a smink,mert egy divatfotón jól néz ki,de egy tablófotón nem.

2012. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tablófotózáson általában matrózblúzban vannak a lányok, így adott a ruha színe. :)


Az arany nem rossz, ha illik hozzád. Mivel a ruha kötött dolog, ezzel nem annyira kell számolni. Az viszont nagyon fontos, hogy mely színek állnak neked igazán jól. Illetve azt tanácsolom, hogyha csak annyi és olyan sminket viselj, amit még tudsz is viselni. Szóval ne ess túlzásokba és ne használj olyan színeket, amiket egyébként sem használsz.

Szerintem az a fontos ilyenkor, hogy a smink és a frizura dobjon egy kicsit a megjelenéseden és az önbizalmadon. Hiszen, ha szép a sminked, az meglátszik a kisugárzásodon, és sokkal szebb leszel a képen - nem csak a smink miatt, belülről fog sugározni a szépség. :)


Nekünk már volt tablófotózásunk és az egyik barátnőm sminkelt ki. Nem beszéltük meg előre, hogy milyen sminkem legyen, csak belekezdett. Nagyon eltalálta. Füstös sminket csinált, de nem használt túl erős színeket, hiszen egyébként sem szoktam. Egy bézs-barna füstös sminket készített nekem, ami abszolút tükröz engem és látszik is a képen, hogy jól érzem magam a bőrömben. :)


Bocsi a regényért. Ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy szerintem olyasmi sminket csinálj, mint máskor is szoktál, amiben jól érzed magad, mert ez a képen is látszik majd! :)

Egyébként egy arany-barna smink jó választásnak tűnik.

2012. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mindekettőtöknek ment a zöld kezecske! Igen,kötelező matrózban lenni,mert a sulinknak ez az "egyenruhája".Az a baj,kedves második,írtam is hogy annyira nem vagyok járatos ebben,hiszen hétköznapokon nem sminkelek :)

Max. szempillaspriál és valami szájfény de semmi több,szóval ezért írtam így.

Sztem maradok az arany-barnánál,de valaki elárulná,milyen az a füstös arany? Nekem maúgy kozmetikus rokonom fogja csinálni...

2012. nov. 21. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen második és te is idén végzel? :)
2012. nov. 21. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben szerintem kérd ki a kozmetikus véleményét, ő biztosan fog tudni segíteni abban, hogy mi áll jól neked. :)

Egyébként ilyesmi a füstös smink: [link]

Persze manapság már sokféle füstös smink létezik. :)


Egyébként igen, én is idén végzek. :)

2012. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!