Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hajbavalókat, kiegészít...

Milyen hajbavalókat, kiegészítőket ajánlanátok rövid vörös hajhoz? (képeket is linkelhettek)

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A hajad színárnyalatától is függ, a fazonjától, az arcformától, a stílusodtól is. Kicsit szűkítsd a kört.
2012. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2012. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőmnek szeretnék venni 1-2 kiegészítőt karácsonyra. Azért gondoltam ilyesmire, mert a szépségápolási csomagok meg hasonlók már olyan elcsépeltek. Nem olyan régen vágatta le a haját, szerintem örülne valamilyen kis hajbavalónak. Elég visszafogott, csendes természet, szerintem a második válaszoló által linkeltek nem igazán lennének az ő stílusa.

Róla lenne szó:

[link]


Szerintem kisebb fajta valamik illenének hozzá, bár nem igazán értek hozzá, én pont az ellentéte vagyok. Ezért is kérek segítséget, ötleteket.

2012. nov. 23. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Pici (semmiképpen nem bumfordi, hatalmas) rózsákkal díszített hajpántot vagy csatot el tudnék képzelni, mert a rózsát úgy néz ki, szereti. Mondjuk nem pont ebben a piros színben, mint a nyaklánca és a fülbevalója, mert elveszne a hajában.

Néztem képeket, de csak hosszú hajba való, meg menyasszonyi hajdíszeket találtam, bizsuboltban viszont érdemes lenne körbenézni.

2012. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Jövőhéten körülnézek, hátha találok valami szépet. Lehet benézek egy fodrászkellékesbe, gondolom ott vannak hajcsatok meg ilyenek.
2012. nov. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!