Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márkákból a legjobbak...

Enikő Kovács kérdése:

Melyik márkákból a legjobbak az alábbiak? Szempillaspirál, alapozó, pirosító, szemceruza, parfüm, rúzs, szájfény, sminkecset, körömlakk, szemhéjfesték, púder, szemhéjtus.

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én körmöshöz járok, szerintem a géllakozás a nyerő,mert 3 hétig nem kell hozzá nyúlni, egyébként a maybelline,meg a loreal jó, alapozóm is maybelline affinitone, mert zsíros az arcbőröm!

Egyébként a miss sporti is jó.

Szerintem a legjobb parfüm a világon a Paco rabbanés black-x , piros kicsi 30ml volt nekem anno,csak már nem telik ilyenre sajna, most Beyonszésom van, ilyen nagy üveges, narancssárga tubusba, annak is jó az illata. Minden fajta márkájú jó,amit hipermarketből,drogériákból veszel, de a jószef városi,kőbányai piacról ne vegyél semmit, ha nem muszáj!:D

2012. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlen a márka számít. A szempillaspirálnak pl a spirálját kell nézni. A vízálló, hamar kiszárad.

A többit is tapasztald ki, hiszen mindenki másra esküszik, mert hogy nem vagyunk egyformák.


Az előző válaszolónak pedig elárulom, hogy a piacon ugyanazok a parfümök találhatóak meg, mint a drogériákban a gyengébb minőségű parfümökből, edt-kből.

2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért csak nem, mert vettem már a József városin Naomis Pusy the luxe, vagy mit, és a Tescoba is, és a kettő között ég és föld volt a különbség, csak az elején volt hasonló az eredetihez, mikor beszívódott, semmi hasonlóság nem volt közte.
2012. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor ízlések és pofon, szerintem a tescos sem jobb egy fokkal se.


Viszont, nem tudom használtatok-e már kimért parfümöket.

Na azt viszont tudom ajánlani, tartós és a választék is nagy.

2012. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem teskós parfümre gondoltam,hanem Naomi Cambelösre,még is jobb egy boltból vásárolni, mit egy kínai utánzatot venni, aminek 5 perc után kimegy az illata belőled!

Már én is akartam venni kimértet, csak nem tudom,h azok milyen márkájúak nem mintha számítana, ott meg mindig állnak a sorba, mikor ilyen helyen vagyok, nem akarok nekiálni kérdezősködni az eladótól.

2012. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak kérd el a termék listát. És ott fel van sorolva női/férfi egyaránt.

Tényleg csak ajánlani tudom.

2012. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó, ha elfogy a Beyonszés azonnal megyek és veszek ilyet!
2012. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem márka miatt jó valami... egy jó márkának is vannak pocsék termékei, meg 100 ft-os boltban is vettem már minőségi sminktermékeket. Na meg nem mindegy kinek milyen bőrtípusra kell...meg a többi.
2012. nov. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát persze,h nem, velem is volt már sokszor,h vettem adidast, meg avonos parfümöt,és pórul jártam vele, most egy szemhéjfestéket vettem a József városi piacon nemrég, és elég jó, és csak 200 forint volt, és nagyon jó felcsatolható póthajak is vannak 2500-ért ott, csak a gáz az,h nem tudtam lealkudni!:D
2012. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fufufinka ***** válasza:
Nem minden estében számít a márka enis mar sokat kipróbáltam és a legdrágább olykor semmit sem ér :/szempillaspiralbol 2 kedvenc van a maybellin és az estée lauder és tényleg a legjobbak :)alapozó ez attól függ milyen a bortipusod mert ha problémás akkor nem mind1 a maybellint a MAC-et vagy a Chanelt tudom ajánlani .Pirositobol az örök favorit az Astor pirositoi szemcerka az igazából minden markabol vannak jók...parfüm:lehet h furán fog hangzani de imádom justin bieber új illatát :),akkor meg ami iszonyú jó az a BVLGARI:Omnia coral a D&G:premiere és a Nina Ricci amit meg kipróbáltam és nagyon bevalltak ruzsbol és szajfenybol az örök nagy kedvenc a YSL sminkecsetbol tudom ajánlani a MAC ecseteket de ha nem akarsz anyira rakolteni akkor bármilyen megteszi koromlakkbol ami tényleg jó az a Rimmel lakkok és a Chanel szemhejfestekekbol az a jó ami pigmentalt is én a Bourjoist a MAC-et ajánlom puderbol maxfactor szemhejtus pedig vagy a YSL vagy az essence
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!