Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tájékoztató, tapasztalatok a...

Tájékoztató, tapasztalatok a géllakkról?

Figyelt kérdés
Most hallottam reklámba,meg egy két ismerősöm mondta,hogy olyan színbe géllakkot vesz majd. És tulajdonképpen nem ismerem az egészet. valaki?

2012. nov. 25. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
lakkszerűen kenhető, rugalmas zselé, ami uv fényre köt, a kézen olyan, mintha lakk lenne, viszont nem jön le 3 nap után, hanem akár 4 hétig is fent van, és csak lenő.
2012. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát ha akarok olyat venni, ahhoz kell olyan uv-s gép?
2012. nov. 25. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, meg még egy csomó minden. alap és fedő is, meg fertőtlenítő, meg reszelők, meg fixáló folyadék. ezt nem otthonra találták ki.
2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát otthon nem egyszerű megcsinálni. Nekem egyszer volt és soha többé :D
2012. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szisztok!


Ne is csinálj/csináltass mert nem tartós egyáltalán. Hamara lenő és csúnya. Nem beszélve a reszelgetésről amitől meggyengül a körmöd.

2013. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szisztok!


Ne is csinálj/csináltass mert nem tartós egyáltalán. Hamara lenő és csúnya. Nem beszélve a reszelgetésről amitől meggyengül a körmöd."


Ez oltári nagy baromság, már bocs. 3 hétig semmi baja a géllakknak, és a jó minőség leoldható, nem kell hozzá reszelgetni, max a hosszát. Csak minőségit kell használni, mondjuk shellac-ot, amihez csak át kell törölni a körmöt felkenés előtt.

2013. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem most volt. 4 hét után jött le a körmömről. nagyon jó! nekem nagyon tetszik, most fogok megint csináltatni. annyi a baj vele, mikor már kicsit lenőtt, nem valami szép.
2013. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gerbera szirmocska válasza:

#5 az h mennyi idő alatt nő le nem feltétlenül egyenlő minden ember esetében!

Egyébként tényleg nem egy olcsó mulatság de nem is a megfizethetetlen kategória.

2016. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!