Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválás? Hol,...

Szemöldök tetoválás? Hol, mennyiért, ilyesmit lehet?

Figyelt kérdés

Borzalmas a szemöldököm, nem tudom kitől örököltem, anyának apának szép szemöldöke van, de nekem nagyon ritka, lehetetlen szép formára szedni, össze vissza nő, iszonyat világos, stb. Unom már nagyon.. Olyan világos hogy szinte nem is látszik, ráadásul még ritka is de borzalmasan.. A bőrömhöz viszont a sötét hajzínek mennek a legjobban, igaz az eredeti színe a hajamnak középszőke, de nem állt jól.. Mindenki azt mondja hogy a fekete lenne a legjobb, és magamnak is jobban tetszek ha sötétebb a hajam színe..


Sokat gondolkodtam rajta és úgy döntöttem, utána járok a tetoválásnak, de nem az a "húzunk egy vonalat és kész" szemöldök kellene nekem, hanem a természetes hatásű..


Ilyesmi szemöldök tetszene, de nem tudom, hasonlót tudnak tetoválni?

[link]

Hol találok megbízható és jó szemöldök tetoválót kb Budapest és Eger között?


NEM KÉREK KIOKTATÁST! Tudom hogy divat a természetes szemöldök, de az enyém katasztrófa, és egyedül azért nem merem még sötétebbre festeni a hajamat, mert már így is úgy nézek ki mint mona liza, pedig csak csokibarna vagyok.. És mindenki a feketére szavazott.. :S


2012. nov. 28. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2012. nov. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!