Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveg vagy kontaktlencse?

Szemüveg vagy kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Mindkettő jól áll....
2012. dec. 3. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A kontaklencsével elég sok gond van tudtom szerint. És szemüveges vagyok. Én is gondolkoztam már kontaklencsén, de kiráz a hideg attól, hogy nekem keljen mindig kivenni-berakni a szemembe...:D

2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14l. Nem olyan vészes ám:)
2012. dec. 3. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, lehet. Nekem talán az a problémám vele, hogy már 4 éve szemüveges vagyok, és mindenki így szokott meg, és fel sem ismernének, ha nem lenne rajtam szemüveg :D.

(első voltam)

2012. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kontaktlencsével kevesebb gond van mint egy szemüveggel és egész nap észre sem veszed csak tökéletesen látsz... nincs zavaró keret, nem lesz maszatos. Szóval nekem ez jobban bejön... sokkal.
2012. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó: jaja, ez igaz:)

első: én is 2 évig voltam szemüveges, aztán lett a kontaktlencsém. Először fura volt nekik, de hát a szemüveget is megszokták, úgy visszaszoktak:)

2012. dec. 3. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt kicsit megijesztett engem, hogy vakságot is okozhat! :D Vagy ez hülyeség? http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__78161..
2012. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És a sminkelés is bonyolultabbá válik, nem? [link]
2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát, ha hipóba ejted, akkor igen...................de amúgy nem. És a sminknél sem: én 2 éve használok kontaktlencsét, mindig először berakom, aztán sminkelek. Eddig még nem lett semmi baja a lencsének, meg a szememnek se( csak folyamatosan romlik, de nem azért)és tisztítani mindig kell.
2012. dec. 3. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugye a kontaktlencse, nagyon macerás, rengetek higéniát szükségel, ha véletlenül valamit rosszul csinálsz akkor már a szemed egyből begyullad. Nekem egyszer amikor a kontaktlencse berakása előtt nem mostam meg a kezem, és picit piszkosabb kézzel raktam be, akkor állatira begyulladt a szemem, rák vörös volt. Azóta próbálom, minél ritkábban használni. Csak akkor használom ha valamilyen rendezvényekre megyünk...:) a szemüveg egyre jobban kezd bejönni a divatba, szóval én azt ajánlom jobban.
2012. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen kontaktlencse párti vagyok. 12 éves korom óta van, és soha nem volt vele különösebb bajom. Reggel berakom, este kiveszem. Sminkelésben sem hátrány szerintem.
2012. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!