Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nőcis édeskés parfümöt tudnáto...

Nőcis édeskés parfümöt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, épp áttérőben vagyok a felnőtt nőiesség felé és ehhez mérten keresek valami nekem való illatot. cél hogy kb 10 ezerből megússzam, minőségi is legyen és hosszan tartó illata.

(eddig ilyenjeim voltak : vattacukros, mexx nice, playboy play it sexy)


2012. dec. 5. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Beyonce,Naomi Campbell,Halle Berry,Christina Aguilera Kylie Minogue parfümök.

Nagyon finomak,egyediek és nőiesek.Nagy adag magabiztossàgot adnak.

Èn a Halle Berry sárga üveges parfümének az illatàba vagyok szerelmes,pedig egy ideig nem tetszett amikir megkaptam

Most egy Beyonce szintén sàrga üvegest vennék magamnak vagy egy Christina Aguilerat.én is a szexi illatokat szeretem

2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mmano88 ***** válasza:

nina nina ricci.

Én ezt próbáltam ki a napokban és nekem nagyon tetszik. :)

2012. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Naomi Campbell Cat deluxe

Nekem ez a kedvencem:-)

24N

2012. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Naomi Campbell Cat deluxe


mikor megismertem a párom ezt a parfümöt használtam, aztán nemrég ujra vettem, és teljesen odáig volt hogy ujra ezt használom. :)

2012. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pink Sugar.

Szuper:D

2012. dec. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom vettél-e már magadnak azóta parfümöt, de ha nem akkor tanácsolnék valamit. Azt mondom hogy felejtsd el a drogériák parfümös polcait és a kommersz, olcsó hatású, szintetikus "celeb" parfümöket. Ezekben aztán nincs semmi egyediség, semmi lélek, futószalagon gyártják őket, nem titkoltan abból a célból hogy a közízlést kiszolgálják. Ha te most keresed önmagadat és a nőiességedet, hozzá pedig egy parfümöt ami kiegészítene akkor ezek nem jó választások. Egy parfüm több mint egy kiegészítő amit magadra fújsz reggel, ez árulkodik rólad, a személyiségedről, ha jól választod meg akkor nagyon jó "társad" lehet. Egy igazi parfümnek személyisége van, egyedisége, majdhogy nem megszólal és ez az ami a celeb parfümökből hiányzik.

Én azt javaslom hogy menj be egy igazi parfümériába és szánj rá jó sok időt hogy megtaláld a neked valót. Ne vedd meg egyből, tesztelgesd, fújd magadra, nézd meg a nap végére milyen lesz, hogyan viselkedik a bőrödön. Minden ember kémiája más, az egyes parfümök máshogyan bontakoznak ki mindenkin.

2013. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem vettem még. utolsó!

fhu nagyon ráéreztél! ezek a celeb parfumok nekem sem tetszenek, a legtöbb nőies nő ismerősöm Bvlagari Omniát használ ,de nekem vhogy az se...

jol irtad,vmi olyan kéne ami kifejez engem

csak ez nehéz ,főleg h nem szeretek sokat boltban benn lenni,ill egy idő után teljesen megtellik az orrom illatokkal

2013. jan. 7. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy egyet értesz azzal amit írtam.:) Pedig sajnos máshogy nem megy, csak ha egyszer ráveszed magad nekiindulsz. Szokott lenni a parfümériákban kávé kitéve, ha nagyon megtelik az orrod akkor a kávé semlegesíti az illatokat.
2013. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!