Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha veszek egy olvasó szemüvege...

Ha veszek egy olvasó szemüveget, akár valamelyik 100 forintosba, akár a Tescoba vagy akár DM, Rossmanba akkor azt megtudom csináltatni divat szemüvegnek? És mennyibe kerülne? Vagy olcsóbban kijönnék ha csináltatnék egyet?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy szemüvegek akkor csak egy egyszerű sima rendes üveget kellene bele tenniük. De ha nem tudják megcsinálni akkor feleslegesen vennék szemüveget. Valaki csináltatott már? Hogy volt?

És nekem Berettyóujfaluban lenne a legközelebb. Melyik üzletbe mennyek csináltatni?



2012. dec. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség... O.o minek "divatszemüveg"? Nem leszel vele menőbb... Én láttam már 2oo.-ft-ért olyat... De nem ezekbe az üzletekben... Ha meg kellene hordani, akkor meg nem akarnád ..:D
2012. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azért hogy menőbb legyek vagy ilyesmi, egyszerűen csak szeretnék. Ez valaminek a célja.

Hol láttál 200 ft-ért, melyik üzletben, városban?

2012. dec. 6. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
6-8 ezer forint minimum egy pár sima lencse optikában.
2013. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!