Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket választanátok karácso...

Melyiket választanátok karácsonyra magatoknak?

Figyelt kérdés
hölgy társaim!a párom mondta válasszak magamnak ajándékot.ti melyiket választanátok?Egy vastagabb ezüst lap esetleg fonott nyakláncot VAGY egy vékonyabb arany gyűrűt?
2012. dec. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Személy szerint a sárga aranyat nem kedvelem annyira,de viszont nyakláncot nem hordok egyáltalán.Úgyhogy azt hiszem a gyűrűt választanám.
2012. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretem a sárga aranyat, úgyhogy a nyakláncok között vacillálnék, a lapláncok nagyon tetszenek,úgyhogy azt
2012. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Quorra ***** válasza:
100%
Nekem most nincs szükségem ékszerre. Inkább egy ruhát, szoknyát, esetleg csizmát választanék.
2012. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira szeretem az aranyat. Sokkal inkább magaménak érzem az ezüstöt, ráadásul az ezüst láncomat nem szeretem annyira, mert mindig elmászik a medál rajta és nem ott van, ahol kéne. Pedig egyébként nagyon szép, szolid, igazán kifinomult nyaklánc. Éppen ezért én egy szép, elegáns ezüst nyakláncot választanék. :)

17/L

2012. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fonott nyakláncot:)
2012. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!! :-D
2012. dec. 7. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

vastag ezüst lap nyakláncot hol lehet kapni???

én azt választanám.

2012. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!