Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani jó púdereket?

Tudtok mondani jó púdereket?

Figyelt kérdés
nem ilyen nagyon hiper szuper fedés meg stb csak olyan közepes/alig alig...lehetőleg olcsón! mi a véleményetek az Essence compact púderéről?
2012. dec. 7. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
erre gondoltam: [link]
2012. dec. 7. 17:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Max Factor Creme Puff-ra esküszöm.
2012. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy ez nem a legolcsóbb kategória, de sokszor van akció, amikor akár 1700 Ft-ért is meg lehet vásárolni pl. Rossmannban, vagy kuponnal DM-ben és a Glamourokban is szokott 50%-os kupon lenni időnként, azzal is érdemes megvenni. Amúgy én a 3500 körüli árat is korrektnek tartom ezért a termékért. Nagyon sokáig elég egyébként mindennapi használat mellett is, én nagyjából félévente vásárolom újra.
2012. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!