Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova fújjam a parfümöt, hogy...

Hova fújjam a parfümöt, hogy egész nap megmaradjon az illata?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy reggel befújtam magam a parfümömmel és utána 1-2 perc múlva már nem is éreztem az illatát...nem hogy este..lehet, hogy ez csak azért van mert megszokom azt az illatot? adjatok tippeket hova fújjam h megmaradjon az illat?!
2009. aug. 20. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobban a könyökhajlatban marad meg az illat. Ha hajmosás után befújod a hajad, és esetleg a ruhádra is fújsz (bár ezt nem ajánlják a hozzáértők), akkor is jobban érezhető. Egyébként rólam is gyorsan elillan, és mások sem érzik (kivéve egy nőt, aki még este is érzi rajtam, neki valami nagyon jó orra lehet).
2009. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért is lehet, mert megszokta az orrod az illatot vagy nem elég tartós a parfüm. Én is így voltam vele sokáig, de mindig mondták, hogy rajtam, csak már én nem éreztem. Aztán vettem egy tartós, intenzív illatot, na ezt érzem magamon jó darabig. Tehát arra akarok célozni, hogy lehet az orrod csap be, vagy a parfüm is ludas. Ahol egész sokáig érződni fog az illat, az a hajad. Emellett közhely, de van benne némi ráció, hogy a füled mögött és a csuklódnál. Viszont ezen helyeknél a hamar elillanók sem sokáig. Meg ugye függ ez bőrtipustól is.
2009. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

*hogy érzik rajtam, csak kimaradt.

Egyébként annyit hozzátennék még, hogy sok drága, márkás parfümöm van, ami tényleg nem tartós. De ugyanennyiért vettem már az ellenkezőjét is. Tehát nem ezen múlik.

:)

2009. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,egy idő után már megszokja az orrod és te nem érzed,de mások rajtad igen.Én mindig először is nyakamra fújom, a verőerekre,és majdnem minden parfümöm tartós így,szóval én érzem magamon is,nameg a csuklómra belső felére szoktam,valamint a melleim fölé,nekem ezek a helyek beváltak :))
2009. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2009. aug. 20. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajamra szoktam kicsit, vagy hátul a tarkómra.

Így a pasimnak sem kell sehonnan lenyalnia.:D

De ha 1-2 perc múlva elmegy az illata, arról a parfüm tehet, nem te.

De amúgy nekem nagyon visszatetsző, mikor valaki illatcsíkot húz maga után.

Nem szép dolog rákényszeríteni másokra az illatot. Lehet nekik nem is tetszik.

Azt csak annak kell éreznie, aki közel megy hozzád.

2009. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most lhet h hülyének fogtok nézni de én a hajamra a nyakamra és a honaljamra fujok 1-et 1-et és néha még este is érzem...
2009. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én a csuklómra, a fülem mögé és a mellem fölé szoktam fújni. egyébként nekem még volt egy édes illatú parfümöm, amiből elég volt egyet fújni akárhová és egész nap érződött. én nem mindig éreztem, mert megszoktam, de néha még én is:D nemtudom, hogy szereted-e az vattacukor illatát. na ennek olyan. :)
2009. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is vattaccukros :) Viszont ha én kettőt fújok és bemegyek egy helységbe már mindenki érzi :D Szóval szerintem is a parfümödet kéne lecsrélned. Fújj belőle többet, én a nyakamra szoktam.
2009. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!