Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemem sminkeléséhez elég...

A szemem sminkeléséhez elég ha csak hidratálókrémet használok? Szemhéjalapozót nem? Nem szívódik így be a bőrbe a szemfesték? Keveset sminkelek ezért kérdem, mielőtt jobban belevágnék. L

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az alapozóm szoktam kenni a szemhéjamra is miután beszívódott a hidratáló, csak alkalmi sminkekhez kenek szemhéjalapozót/primert.
2012. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nem kerek.


A szemhéjalapozónak nem az a funkciója, hogy "ne szívódjon be a bőrbe a szemfesték".

Az a célja, hogy a szemfesték tovább maradjon a szemeden. Ne kenődjön el, ne gyűljön be a ráncokba, élénkebb legyen a festék színe.


Hidratálót használni helyette teljesen értelmetlen.


Ha nem akarsz szemhéjalapozóra költeni, akkor a normál alapozó is megteszi. Nem fog olyan jól működni, mint egy szemhéjalapozó (az tapad, míg az arcra való nem), de a semminél jobb.

2012. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hogy ha nincs alapozóm se?
2012. dec. 12. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél.. a szemed már sminkeled de még alapozód sincs? Azt kellene legelőször megvenni... kérj karácsonyra pár alap sminkcuccot, nincs jobb ötletem, de hidratálóra festéket kenni nagy butaság lenne, nap végére nagyon csúnyán néznél ki, vagy meg sem állna a festék a krémen..
2012. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor nincs mire felvinni a pirosítót, bronzosítót, highlitert... legalábbis nálam az arc az alap, a kontúrozás, pirosító, és utána jön a szemfestés, nem fordítva, hogy a karikáim elfedéséhez vagy egységes bőrszín kialakításáig el se jutok, de már 20 kiló por van a szememen...
2012. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!