Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket szoktad választani a...

Melyiket szoktad választani a DM-ben/Rossmannban kapható termékek közül ezekben a kategóriákban?

Figyelt kérdés

Púder:

Alapozó:

Szájfény:

Rúzs:

Bronzosító/Pirosító:

Parfüm:

Szempillasprirál:

Körömlakk:


Emellett az alapozók és a bronzosító/pirosítók közül melyiket ajánlanád amik nagyon jók és viszonylak normális áron be lehet szerezni ebben a két drogériában?


2012. dec. 14. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőben majdnem ugyanazokat kapod meg. Én meg szoktam nézni, hogy mi mennyibe kerül, most egy garnier arckrémet néztem ki. Rossmannban 999, dm-ben 1299.
2012. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként most alapozót az oriflametől használok (giordani gold), púdert használok a tökéletesen matt hatásért, azt pedig egy 390 forintos boltban veszem és egész nap tökéletes a sminkem :) a szájfény nem tartósabb, mint a rúzs, egyébként ajakápoló kell télen, pirosítani egy sötétebb vagy piros rúzzsal is tudsz (sminkes tanácsát el lehet fogadni), parfümben nekem a következők vannak és mindet a dm-ből 25%-os kuponnal vettem: Halle Berry Halle, Police To Be Woman, XX by Mexx Wild, Beyoncé Heat, Beyoncé Midnight Heat és douglasból fogok venni egy lady gaga parfümöt. Szempillaspirál ahol olcsónn L'oréal volume million lashes, körömlakkot nem használok, esetleg egy enyhe rózsaszínes barack színt. Remélem erre voltál kíváncsi. Üdv
2012. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy most amiket használok azok közül melyikeket szeretem. Szinte mindig más fajtát veszek, ha valami elfogy, ezért nem nagyon vannak állandó jelleggel használt cuccaim.

Púder: NYC Smooth Skin, Max Factor Creme Puff

Alapozó: Catrice Matt Mousse, Max Factor Facefinity, Max Factor Color Adapt

Szájfény: Manhattan Waterflash, Manhattan Long-lasting

Rúzs: Astor

Bronzosító/pirosító: Essence

Parfüm: nem használok drogériásat (inkább avonosakat), de a Celine Diont szerettem

Szempillaspirál: Max Factor False Lash Effect, False Lash Effect Fusion, Lovely Curling Pump Up

Körömlakk: Essence

2012. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Púder: Catrice

Alapozó: Catrice (Infinite matt)

Szájfény: Catrice/Essence

Rúzs: Catrice/Rimmel

Bronzosító/Pirosító: Catrice (Sun glow, Defining blush)

Parfüm: azt nem ott szoktam venni :D

Szempillasprirál: Essence (I love extreme)

Körömlakk: Essence (colour and go)

2012. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Púder: Lovely (jó ár/érték arány)

Alapozó: Astor skin match (jól illeszkedik a bőrszínhez,tartós és jól fed)

Szájfény: NYC (igen tartós és pigmentált)

Rúzs: Szintén NYC

Parfüm: B.U. Free Spirit,vagy Naomi campbell at night

Szempillaspirál: Bourjois volume clubbing (douglas)

Körömlakk: Ami épp akciós,de lovely-essence inkább

2012. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Púder: Color Trend (Avon)

Alapozó: Miss Sporty

Szájfény: ebből mindenféle márka van...

Parfüm: Hannah Montana-s (nagyon jó illata van!!)

Szempillaspirál: mindig más. most epill Esence-s

Körömlakk: Lora, Astor, Miss Sporty, Essence

2012. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Púdert Müllerben veszek csak: CV 2in1

Alapozó: Manhattan Clearface Perfect Mat

Szájfényt nem használok.

Rúzst sem.

Pirosítót sem.

Parfüm: Mexx Wild

Szempillaspirál: sárga Lovely

Körömlakk: Lovely

2012. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Púder: essence mattító compact púder. Egész jó, tényleg szépen mattít, bár kicsit szárítja a bőrömet. 1000 Ft körül van.

Alapozó: rimmel lasting finish, akciósan 1400 Ft-ért vettem. Szeretem, mert jól fed és könnyű vele dolgozni.

Szájfény: essence XXL, imádom, egyik nagy kedvenc.

Rúzs: nem igazán használok rúzst.

Pirosító: miss rose, de ezt is ritkán használom, eurós boltba vettem.

Szempillaspirál: essence get big lashes, tök jó, szeretem. A másik meg lovely curling up, ez is jó.

Körömlak: nagyon változó, van essence, moyra, lora stb.

2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Púder: nem nagyon használok de van egy essence púderem

Alapozó: alapozót sem használok, a pipere cuccaim között sincs. Garnier BB Creamet használok ha az arcom fáradt/sápadt

Szájfény: Avon plump pout (megmondom őszintén nem biztos, hogy ez a neve de ami 100, hogy az ajkadat bizsergeti :) )

Rúzs: nem használok

Bronzosító/Pirosító: essence silky touch blush

Parfüm: 212 VIP, Beyoncé Heat, Puma Yellow Woman

Szempillaspirál: Rimmel Extra Super Lash WOW

Körömlakk: Maybelline

2012. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Púder: nem használok :) - régen szükségem volt rá, akkor Maxfactor volt, és nagyon megvoltam vele elégedve:)

Alapozó: Maxfactor facefinity

Szájfény: Rimmel London, illetve Essence, de most Labellozok :)

Rúzs: nem használok

Bronzosító/Pirosító: Mindkettő Astor - Kb. 1500 -1800 Ft-ért vettem a bronzosítót, rendszeres használat mellett fél éve még mindig megvan!Safari Bronze a neve. A pirosítót már kicsit drágábban vettem az 2500 Ft volt, ritkábban használtam, ez szintén megvan még és kb 4 hónapja van meg .

Parfüm: A dm-ben két parfümöt vettem, egyszer egy Pink Sugar-t másodszor pedig NafNaf-ot midnkettőnek nagyon jó illata van. De ha más illatot keresek azt már interneten rendelem meg, vagy más boltban veszem meg.

Szempillaspirál: Maxfactor,Rimmel,Essence

Körömlakk: Catrice,Essence,Rimmel

2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!