Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 26 éves lánynak, már...

Egy 26 éves lánynak, már illik sminkelnie? Ez egy alapvető elvárás?

Figyelt kérdés
Miért kell minden nőnek smink alá rejtenie a bőrét, ha szép, ha nem szép. Ez kötelező ? Nem értem. Ha nem sminkelek , akkor nem vagyok igazi nő ? Vagy ápolatlanságnak számit ?

2012. dec. 14. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!!Én 15 éves korom óta sminkelek és nem egy olyan ismerősöm van aki máig nem teszi, van nálad idősebb is.
2012. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Szerintem a természetesség a legjobb, felesleges a smink, főleg ha az illetőnek szép az arca. Nekem sajnos nem, így néha kell az alapozó, de ha nekem is szép bőröm lenne, akkor 100 %, hogy nem használnék semmilyen sminket.
2012. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor emiatt nem vagyok kevesebb ?
2012. dec. 14. 21:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem ettől függ.
2012. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 14. 21:08
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Én kifejezetten az olyan lányokat keresem, akik nem sminkelnek. 20/f
2012. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én sem értem, mi abban a jó, ha a fiúknak a vakolatot kell csókolnia, meg a rúzst...
2012. dec. 14. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Igazából azok a lányok sminkelik magukat, akik nincsenek megelégedve a külsejükkel. Ha látok ilyen agyonmázolt lányt, tudom, hogy nincs önbizalma és önértékelési problémái vannak.
2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen megakadt a szemem. Hogy lehet ilyet kérdezni?:) Egyátalán nem kell sminkelned magad, nem is értem, hogy jutottál el oda hogy azt feltételezd hogy kell. A természetes szép arc mindig szebb mint a telesminkelt plázacica arc. Ha egy fiu elvárja tőled, hogy sminkelj, azt hagyd is ott.. (kivéve ha valami irtó ocsmány vagy, akkor igaza van). just kiddin'



17/f

2012. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak mert minden lány, meg nő bele van őrülve...olyanok is vannak akik 10 percenként nézegetik magukat tükörben, meg utána igazitonak ... Szerencsére nincs mit takargatnom, egyelőre...
2012. dec. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!