Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magamnak szeretnék csinálni...

Magamnak szeretnék csinálni zselés műkörmöt. Mire lenne szükségem? Csak alap dolgokra gondolok

Figyelt kérdés
Uv-lámpát,illetve sablont beszereztem már.Milyen zselé kell?És még mit vegyek meg?
2012. dec. 15. 17:11
 1/2 anonim válasza:
hát figyelj én nem ajánlom hacsak nincs képesítésed de szerintem ha ezt kérdezed akkor nincs. sok minden kell hozzá hogy tartós és szép legyen először is reszelő mert kell egy kicsit reszelni a jobb tapadásért aztán zsírtalanító ami eltávolítja az olajokat a körmödről aztán kell a zselé , a díszítés stb... ecset is kell és még sok más... olcsóbban megjárod egy műkörmössel és még szebb is lesz hidd el nekem , anyukám crystal nails elite referencia szalont vezet és igen műkörmös és sokat meséli hogy mennek hozzá olyanok is akik maszekba csinálják maguknak otthon és túl reszelték vagy leesett vagy bármi mást elrontottak és csúnya , valamint sérült a körme , körömágya stb... én inkább azt ajánlom hogy menj el körmöshöz ha műkörmöt szeretnél . amit otthon megtudsz csinálni az max a gel-lac ( zselés körömlakk , hosszan tart nem pattog le a körömlakk lemosó nem is szedi le hanem le kell rezselni/csiszolni géppel mint a rendes műkörmöt ) a sahát körmödre teszed fel egy kis reszelés után mint a lakkot , beteszed az uv lámpába , megköt és kész is . van olyan amelyik színváltós tehát meleg vagy hideg hő hatására megváltozik a színe :) ( crystal nails termék ) L/18
2012. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocsi a helyesírásért , rossz a billentyűzet
2012. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!