Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kenjem be a felső...

Mivel kenjem be a felső szemhéjamat, hogy ne kenődjön, maszatolódjon el?

Figyelt kérdés
Tussal v. ceruzával? vagy van vmi harmadik megoldas???
2012. dec. 15. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem sosem maszatolódik el a szemhéjam most is ott van a helyén :P


mi is a kérdés pontosan? :)

2012. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D az hogy melyik a jobb a rus v. a ceruuza?
2012. dec. 15. 20:51
 3/9 A kérdező kommentje:
:D az hogy melyik a jobb a rus v. a ceruza?
2012. dec. 15. 20:52
 4/9 A kérdező kommentje:
jajj..bocsi itt bénázok.a kérdés melyik a jobb a tus vagy a ceruza?
2012. dec. 15. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A szemceruza tartósabb ha jót választasz. Például Essence Long Lasting, egész nap megmarad. A tusok nem ilyen tartósak.
2012. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tust használok, még másnapra is megmarad, bár meg kell találni a jó márkát, volt már olyan ami lepattogott, de olyan is ami gumi állagúra száradt és le tudtam húzni a szemről. Szerintem mindenkinek más tetszik jobban, ajánlatos kipróbálni néhány fajtát ha a pénztárcád engedi.
2012. dec. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és milyen márkát használtok?mert én eddig szemceruzát használtam és elkenődött mire hazértem suliból,azért kérdezem mert nem tudom melyik márka a jó?
2012. dec. 16. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Essence tégelyes tus nagyon szuper, ha megszárad, alig jön le este. Vagy A Manhattannak van egy filces tusa, valami Master Precision, az is nagyon tuti.
2012. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,sokat segitetteket!:)
2012. dec. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!