Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az otthoni műkörmöt nehéz...

Az otthoni műkörmöt nehéz felrakni, hogyan kell? Meddig tart? Mivel tudom leszedni? Csak ilyen ragasztós tipp körömre gondoltam, amit dm-be rossmannba lehet kapni pár száz forintért.

Figyelt kérdés
Szeretnék műkörmöt csinálni magamnak itthon, mert rágom a körmömet, és így talán könnyebb lenne leszokni róla. Meg úgy szebb is lenne a kezem.
2009. aug. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tönkreb*szod a körmeid!!

Ha le akarsz szokni, ez nem fog megállítani, mert azt is elkezded rágni..

Inkább menj körmöshöz, majd ő megcsinálja neked...

2009. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor miért árusítanak a boltokban műkörmöket ha otthon nem lehet felrakni?

vágd le nagyon rövidre a körmöd, kend be ragasztóval és ragaszd rá a körmöt és reszeld hozzá a sajátodhoz, nehogy szerencsétlenül nézz ki. ha túl hosszúnak találod akkor még előtte reszelj vagy vágj le belőle mielőtt felragasztanád. sajnos ezek hamar lejönnek, úgyhogy nem kell azon gondolkodnod, hogy mivel szedd le.

2009. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régen használtam és tartós is volt 2-3 hétig fent volt simán.Átlátszó műkörmöket vettem dm-ben+ragasztót és úgy csináltam mint a manikűrös csak a körmöm egy részére ragasztottam és szépen összereszeltem,majd kifestettem.
2009. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!