Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól néz ki, ha a...

Szerintetek jól néz ki, ha a gyűrűsujjon a köröm más színű vagy más mintával díszített? Mostanában sok ilyet látok, és nekem nagyon tetszik. Linkelhettek képeket is!

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És szerintem is jól néz ki, én imádom ilyenre festeni, valahogy feldobja az egészet :))

2012. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha műkörmöt csináltatok, mindig eltérőre csináltatom a gyűrűsujjam. Feldobja az egészet.
2012. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de amúgy rohadtul mindegy számomra, mert nem én hordom.
2012. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valahogy sosem értettem, miért olyan menő ez. Mert ha csak annyi, hogy azon van valami kő, vagy van ráhúzva egy csillámporos lakk, és alatta látszik az eredeti szín, az még oké. De nagyon sokan tök más színűre festik, vagy kicsicsázzák, csillámporozzák. Nekem nem tetszik. Nem értem. Miért pont a gyűrűs ujj? Nem értem a lényegét, de ha valakinek tetszik, hordja. Én festem mindet egyszínűre.
2012. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZMHase válasza:
Igen csak ne olyan csicsásan!
2012. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy emberen különböző színűek a körmök. Szóval nem baj, ha színes lakkot visel (én magam is szoktam), de legyen minden körme egyforma színű.

De ez ízléskérdés, nem muszáj mindenkinek egyetértenie :)

22L

2012. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!