Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műkörmömet pillanat ragasztó...

A műkörmömet pillanat ragasztóval tettm fel és arra tettem még 1 adag körmöt, le lehet szedni valaogy?

Figyelt kérdés

#műköröm #pllanatragasztó
2012. dec. 20. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted hogy rá még egy adag körmöt???? Tippet raktad pillanat ragsztóval??

Sosem értettem mért csináljátok ezt... nagy az esély a gombásodásra na meg a nem megfelelően előkészített köröm ugyis hamar leesik. De könnyen lehet jön vele a saját körmödből is.....

2012. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabriell88 ***** válasza:

Mármint, hogy raktál fel még egy körmöt.Tipp aztán zselé vagy porcelán.

Hogy lehet leszedni? reszelővel.

Máskor pedig fordulj szakemberhez.

Mert az elsőnek igaza van, egy nem jól előkészített köröm begombásodhat.Ha érdekel a szakma akkor jelentkezz rá.

2012. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cicahhhhhhhhh....Ezt jól megszívtad. A körmöddel együtt fog lejönni....
2012. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aceton leáztatja.. és máskor menj el körmöshöz, lehetőleg olyanhoz, aki épít, és nem tip-el bohóckodik...
2012. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy ciánt tartalmaz a pillanatragasztò...reszelővel lejön, de mielőtt újabbat csináltatsz várd még még helyrejön a körmöd.
2012. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 db köröm volt a dobbozba és az egyiket feltettem aztán levágtam rövidre mert nem akartam olyan hosszú körömmel suliba menni de miután haza jöttem a műkörömre ráragasztottam egy másikat is aminek meghagyttam a hosszúságát... bocs a hibák mikatt de ez a köröm borzastó nem lehet írni vele
2012. dec. 20. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

A műkörömragasztó is ciánt tartalmaz.. Illetve, cianid származékot, amit ha nem eszel meg, nem lesz bajod. A két ragasztó egy és ugyan az.


Igen, a rosszul feltett körömmel valóban nem lehet semmit csinálni. Amúgy hamar le fog potyogni, úgyhogy valszeg még áztatnod sem kell.

2012. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jesszus ez hogy jutott eszedbe???? Ne haragudj de épeszű embernek ilyen nem nagyon jut eszébe. 9 éve a szépségiparban dolgozok de még mindig meg tudnak lepni....
2012. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is azzal tettem fel. Áztasd jóóóóóó meleg vizbe amíg ki nem hül, aztán fod meg és oldalra fordít va szedd le.Kapard utána le a maradék ragasztót, reszeld le egy picit a körmöd felületét, majd átlátszó lakkal kend le.Ennyi!:) Remélem segítettem.
2013. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!