Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok ami 1000 Ft alatt van? Melyik az ami a legjobb 1000 Ft alatti?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2012. dec. 21. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
1000 Ft alatt biztosan nem fogsz jót találni. NYC vagy Miss Sporty van annyiért ha akciós, de azok egyáltalán nem jók. Az Essence sokkal jobb, nem sokkal drágább 1100 körül vannak talán.
2012. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az Avon Color Trend alapozóit szoktam használni, nem drága és olajmentes.

[link]

2012. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mentek a mancsok.

Az Essence alapozó még belefér, azt még megnézem, meg akkor az Avonosat is.

2012. dec. 21. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
semmilyet! ne vegyél olcsó alapozót, akkor inkább ne is használj, ne ezen spórolj. mondjuk szempilla spirálon, rúzson, szájfényen talán logiksabb.
2012. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozok az utolsóhoz.
2012. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Tönkre akarod tenni a bőröd? Krémből, alapozóból sosem szabad olcsó vacakokat venni. Nem azért rossz mert olcsó, hanem mert rémes az összetételük... pont ezért olcsók. Ilyet ne vegyél. Inkább gyűjtögess egy minőségire, vagy vegyél BB krémet, abból 800 ft körül ott az Essence Pureskin, tökéletes alapozó helyett.
2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én inkább ennyi pénzért színezett hidratálókrémet vennék, mondjuk ez nem jó akkor, ha zsíros a bőrőd.
2012. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kipróbálom inkább a BB krémet. Mentek a mancsok!
2012. dec. 22. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!