Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fejthetném meg, hogy...

Hogyan fejthetném meg, hogy mi van a tanárom lábára tetoválva? :D

Figyelt kérdés

Nem magyarul van, ha jól láttam kínai, de a szoknyája eltakarta. Tulajdonképpen ő a példaképem is egyben és ezért érdekelne, hogy mit varrtak rá. :)

Köszönöm előre is!


2012. dec. 22. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Télen szoknyában? Biztos korábban láttad.

Lehet csak a sarki kínai ala cart menüje, mert átbas*ta a tetováló művész.

Esetleg fényképezd le, ez gondolom esélytelen, aztán feltöltöd egy karakterfelismerő oldalra és utána gugli fordító. Bár ezzel akkor várnod kell nyárig, amíg rövidebb ruhát húz.


Egyszerűbb megkérdezned.

2012. dec. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, még úgy szeptember környékén láttam :D

Amúgy elég jó a viszonyom vele (nagyonis:D), de azért nem kérdezném meg, hogy:

"Tanárnő! Mi van a lábára tetoválva?" :D

2012. dec. 22. 02:38
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább megkérdezném,mint,hogy lebukjak,hogy lefotózom :)
2012. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi nicns benne, ha megkérdezett, te mondtad, hogy nnyira jóban vagy vele. Egyszerűen szóba hozod és rákérdezel, hogy tanárnőnek is van tetoválása? És mit ábrázol? Szereti a kínaiakat? stb...
2012. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha nyilvánosan is vállalja a tetoválását, akkor ettől kezdve vállalja a "rizikót" is, hogy megkérdezik tőle, mit jelent. Szerintem nyugodtan megkérdezheted.
2012. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért ne kérdezhetnéd meg? én a 60 éves tanáromtól kérdeztem meg, mi van a karjáéra tetoválva.
2012. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én ősidők óta várom a pillanatot, hogy akár órán is valami személyesről kezdjünk el beszélgetni, de magamtól kezdeményezni nem nagyon merek, félek, hogy tolakodásnak venné és utána már nem keresné túlságosan a társaságomat. :)

(Félreértés ne essék, családja van, nő és én egy 13 éves lány vagyok:))

2012. dec. 22. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

De hát ha úgy öltözik az iskolában, hogy bárki láthatja, akkor gondolom, akarja is, hogy lássák. Akkor meg előfordulhat, hogy valaki megkérdezi.


Ha félsz megkérdezni, akkor érdeklődj diáktársaid körében, hátha valaki tudja.

2012. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!