Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempillából melyik a...

3D-s műszempillából melyik a jobb? Selyem szálas vagy "sima"?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá, csak érdekelne esetleg tapasztalatok alapján melyik a jobb, ha valaki tartós de látványos eredményt szeretne. (dús, ívelt szempillák)

2012. dec. 22. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
mindegy, mert először kb egy hónapig hiába néz ki jól a 3d műszempilla, azután elkezd hullani, járhatsz feltöltetni egy rakás pénzért, és midnig hiányos lesz, mert folyamatosan hullani fog.
2012. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bratilla ***** válasza:
50%
Szerintem ne használj műszempillákat, iszonyatosan mű, és még ijesztő is. :/ Szerintem egy jó, dúsító szempllaspirállal "szebb és tartósabb" látványt lehet elérni. :)
2012. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joy Turner ***** válasza:
76%

Kedves utolsó!

A 3d-s műszempillán egyáltalán nem látszik, hogy mű. Ugyanis egy szál szempillához egy szál műszempillát ragasztanak. Teljesen természetes hatása van, olyan mintha az ember saját szempillája lenne dúsabb és hosszabb. Minek dumálsz bele, ha nem értesz hozzá?


Kérdező!

Inkább a selyemszálasat ajánlanám, mert puhább, mint a sima. Engem a sima bökött.

2012. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem ajánlom a 3d-s szempillát akár mennyire is szép :(:(

Nekem volt, tapasztalt, ügyes kozmetikus csja tette fel ( vizsgázott belőle ), nagyon szépen tette fel, nem ócska holmikkal dolgozott. Első alkalommal csináltattam, de mikor kezdtek khullni már jócskán láttam hogy kihullottak az eredeti szempilláim iszonyatosan kicsit, és ritkák lettek:(:( Azóta is kínlódok vele hogy visszanőjjön :( Neme gyéni eset, barátnőm is ugyanígy járt, bár neki a 3. alkalom után volt ilyen a helyzet igaz ő kisebb pillákat is rakatott fel mint én..

2012. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bratilla ***** válasza:
100%

Kedves Joy Turner!

Egy feltett kérdésre írtam meg a saját véleményemet, sajnálom, ha a "beledumálásommal" megsértettelek. :) És azért is igazán sajnállak, hogy ilyeneket kell használnod, mert a saját adottságaddal nem tudsz szép lenni.

2012. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joy Turner ***** válasza:
Kicsit elrugaszkodtál a realitások talajától, nem?? Elég merész az alapján leszűrni, azt, hogy csúnya vagyok, hogy volt már műszempillám.
2012. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joy Turner ***** válasza:
Ja, és semmit nem változtat azon, hogy beledumálsz valamibe, amiről fogalmad sincsen, az, hogy most aztán jól beugattál nekem.
2012. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bratilla ***** válasza:
63%
Ha kicsit kevésbé lett volna agresszív a reakciód, akkor valószínűleg kedvesebb lettem volna, sőt nem is írtam volna többet. :) Azért "dumáltam bele" (mégegyszer elmondom..) mert a kérdezőnek adtam tanácsot, hogy a fiúk jobban szeretik, ha szempillaspirállal éri el a lány a dús és ívelt pillákat. Rossz ám, amikor szép lassan kiderül, hogy mennyi mű dolog van egy lányon, és számomra a műszempilla a legkiábrándítóbb. De persze, te nyílvány gyönyörű vagy, azért is használsz még pluszban ilyeneket. :) Maradj a realitások talaján.
2012. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!