Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke hajhoz és sötét barna...

Szőke hajhoz és sötét barna szemhez milyen szemfesték illik?

Figyelt kérdés
Tussal meg ceruzával kihúzzam? Mivel tehetném szexivé a pillantásom?:)
2009. aug. 24. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen húzd.. az tök jó ..tus, szemcerka, szempilla spirál .. szemhéjadra pedig.. a ruhádtól is függ :) de a szőkéknek is jól áll az ezüstös, feketés szín
2009. aug. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz a lényeg h a rózsaszínt felejtsd el.:)
2009. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szempilla göndörítő!!!! drogériákban lehet kapni 500 ft körül van. (az a fém szerkezet-és utána spirálozod)

Tussal kihúzod, ruhához illő szemhájpúder, kis arcpír, egy kis szájfény vagy rúzs, ha kell, alapozó mindezek előtt.

Szerintem bármilyen színnel lehet remekelni, cak ízlésesen kell felfesteni, és hozzá kell öltözni.

2009. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen formaju a szemed? Es mekkora? Tudnal egy kepet kuldeni?


Sokfelekeppen ki lehet festeni magad, rengeteg szin allhat nagyon jol, ezeket ki kell tapasztalni. Meg azt is, hogy melyik oltozekedhez mi illik a legjobban. Tul keves az info :]


De egy alap smink meglehetosen csavos pillantassal szerintem a kovetkezo lehetne:


Alapozo, nem azeret, mert esetleg nem tokeletes a borod, hanem, hogy jobban megalljon raja a festek.

Arnyalnam az arcot, ahova arnyek esik oda egy kis matt bronzositot, pl ha halpofat vagsz ahol beszivod a pofidat oda egy pici, halantekra egy keves es az allcsont ala egy lehelletnyi, ha vastag az orrod azzal is lehet csalni.

Aztan valami barackos pirositot raknek.

A belso szemzugba es a szemgolyodra arany szinu szemhejpuder a kulso kis "godrocskebe" egy lehelletnyi fekete jol eldolgozva (nem kell tulzasba vinni csak egy kis arnyalasnak kell)

A szemet kihuznam a szempillak tovenel, nagyon kozel.

Ekkor fogom a szempillagondoritot, es nem egy helyen erosen megnyomva hanem sok pici nyomassal a szempillaimon vegig begondoritem. A tovetol a vegeig, igy nem lesz olyan mu hatasa ellenben gyonyoru lesz az ive es nem log a muszempilla ala.

Rakok egy kis spiralt, hogy jol megtartsa az ivet.

Fogok egy nem tul feltuno egysoros muszempillat, lenyeg, hogy termeszetesnek hasson, felteszem hagyom egy kicsit szaradni, hogy a ragaszto attetszo legyen. (En azokat szeretem amik ilyen csomozottak. Nagyon szepen mutatnak, es elvesznek a sajatjaid kozott. Fel sem tunik, hogy mu, de kiemeli a szemet.

Ha kell akkor szemcerkaval egy kicsit javitok rajta, majd atmegyek a szemcerka vonalat egy pici ecsettel fekete szemhejpuderral. Esetleg az also szemhej kulso 1/3at is kihuznam feketevel a tobbit arannyal attol fugg, hogy mit enged meg a szemformad.

A szajra vagy valami natur esetleg barackos ruzst vagy szinezett szajfenyt.


Ez a smink foleg azoknak jo szerintem akiknek kicsi a szemuk, es keves a hely a szem es a szemoldok kozott. Picit mashogy kell tenni a feketet, ha melyen ulo a szem, ha kiugro, ha a szemhej "nehez" es visszahajlik.


A feketet cserelheted valami sotet csokibarnara is.


De igazabol a legjobb az ha kiserletezel, kozben megtanulod. Nezegess youtubeon videokat, szerezz be egy szemhejpuder palettat, par ecsetet. Youtube-on a kezdoknek ajanljak a 120 szinu palettat, vagy a 88 szinut, mert a mennyiseghez kepest olcsok es jo minoseguek. gyonyoruek a szineik.


Nekem bevalt. Egesz jol ki tudom mar magam festeni. Es ha latok egy klippet vagy egy magazinban egy kepet, hogy uuu ilyen sminket szeretnek, akkor nincs olyan gondom, hogy nincs hasonlo szinem. Vettem drogeriaban is palettat, de kozel nem volt minosegben ehhez.

2009. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemfestékben: sötétbarna,sötétkék(nagyon cool), gesztenye/világosbarna, ezüst!!
2010. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!