Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neked milyen fülbevalók...

Neked milyen fülbevalók tetszenek? Ha tudtok, linkeljetek képeket is!

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a saját készítésű fülbevalókat kedvelem,mert azok egyedik,másnak nincs olyan.Ha esetleg érdekel,hogy hogyan kell ilyeneket készíteni,itt egy videó: [link]
2012. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például ezek a klasszikus fajtából:

[link]


[link]


[link]



Ezek a bohémabbakból:


[link]


[link]


[link]


Hazaiból:

[link]

2012. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az ilyen összevissza színes meg nagy lógós bigyók, marha rondák szerintem. Szóval a sima kis bogyó, vagy egy vékonyka lelógó ezüst valami, kis karika, meg ilyesmik tetszenek. Minél egyszerűbb annál szebb.
2012. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem általában a természetmotívumok. levelek, tollak, bogyók, rózsafejek/szirmok és hasonlók. ezüst, fehérarany, kristályok, drágakövek.

és mindenféle apróság/kisebb tárgyak újrafelhasználása (pl. érmék, kupakok, gitárpengetők). :)

a lényeg, hogy kézzel készített és egyedi darab legyen, amihez tudok (saját) jelentést kapcsolni.


néhány kedvenc:


[link]

[link]

[link]

[link] (nem az összes. de van pár, ami afféle must-have. :D)


[link]

2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengetegféle fülbevaló tetszik... az ezüstöt és a bizsut szeretem, az aranyét nem rajongok, de persze abból is vannak szépek, csak azt nem igazán viselek:D


Tetszenek a sima, egyszerű kis bogyók:

[link] (Itt a fenti sor, az alsó sorban lévő karika fülbevalókat nem szeretem.)

Az egyik fülemben két lyuk van, így ezeket a bogyókat úgy szeretem hordani, hogy a második lyukba kisebb bogyót teszek.


Tetszenek a sima kis kövek, mondhatni bármilyen színben:

[link]


Lógósak közül is sokféle tetszik:

Pl. a kicsit "alterosabbak":

[link]

[link]

[link]

[link] (Ennek az aljára nem kéne az a micsoda)

[link]

[link]


Aztán van egy rakás kézműves füli is, ami bejön. Pl. van két gyönyörűséges tűzzománc fülbevalóm, csak sajnos nem tudom a készítő nevét.

De ezek pl. gyönyörűek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!