Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olcsó, de eredeti...

Hol lehet olcsó, de eredeti parfümöt kapni?

Figyelt kérdés
Budapesten kéne valami bolt, ahol viszonylag márkás és eredeti férfi parfümöt lehet kapni. Ebből a szempontból a DM jó választás?
2012. dec. 26. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem internetes bolt kéne.
2012. dec. 26. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:

A DM se olcsó...

Max az aluljárókban kapsz olcsóbban parfümöt, de ott jól meg kell nézni, hogy ne vmi gagyit sózzanak rád.

Neten viszont a parfümériák árainak feléért lehet megkapni a dolgokat...

2012. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olcsó alatt ilyen 3-4 ezret értettem. Nem ilyen nagy márkákra gondoltam, mint Armani, Lacsote vagy ilyesmi, de ennyiért már lehet kapni Puma-t, Mexx-et meg ilyeneket.
2012. dec. 27. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyanokat bármelyik DM-ben, Rossmannban lehet kapni. Most DM-ben egy rakás parfüm féláron van. Bár lehet már lejárt az akció.
2012. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 delusion ***** válasza:

Szimatolj a valóságban, de nézelődj, vásárolj a neten, ha az ár fontos szempont. Ha ilyen 4-5000 forintos felső határral kell számolni, akkor én a fentebbi listádhoz hozzátenném a Tom Tailor-t, a kevésbé mainstream Calvin Klein-okat, Animale-t, Jesus Del Pozo-kat, Tommy Hilfiger-t, JOOP!... elég hosszú listát lehetne írni.


Ha egy picit még hozzá tudnál rakni, akkor már simán tudnál vásárolni Burberry darabokat, Bvlgarit, Versace-t, Givenchy-t, és így tovább. Ne a fejősteheneket, top sellereket nézd, mert azok többszörös árral rendelkeznek az adott divatház többi parfümjéhez képest is.

2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!