Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mit vennétek a...

Lányok, ti mit vennétek a Douglas-ben 7000 forint értékben?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra ajándékutalványt, szeretnék venni belőle néhány dolgot. Inkább sminktermékeket, mint parfümöket vagy krémet. Szerintetek miket szerezzek be és melyik márkától? (Artdeco, Bourjois, Clinique, IsaDora, stb.) Köszi!
2012. dec. 27. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt szerezném be, amim nincs vagy fogyóban van :) Mondjuk apalozót vagy pirosítót de neked kell tudnod mid nincs/mire van szükséged. Hamar elfog menni az a 7000 :D
2012. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Douglas-ban található olcsóbb márkákból választanék, pl Bourjois, Isadora, Beyu, vagy amik vannak. Ezek is nagyon jó minőségűek, csak ha pl. veszel egy Clinique/Dior/Chanel/Armani/Lancome sminkcuccot, akkor abból épphogy kijön egy termék, mert egy Lancome spirál is 8000 ft környékén van.

Én így csinálnám. :)

2012. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért sok választásod nincs, Clinique, Lancome, Chanel dolog ennyi pénzből nem biztos, hogy kijön, max. egy rúzs vagy körömlakk. Alapozóik is biztos, hogy drágábbak, esetleg egy pirosítő vagy púder kijön a pénzből.

Olcsóbb márkákból, pl. Artdeco van nagyon jó spirál (4000 ezer körül), rúzsok-szájfények (2-3000), körömlakkok, alapozó-púder (4-5 ezer). Szóval szerintem érdemesebb inkább olcsóbb dolgot venni, mert abból 2-3 db is kijön.

2012. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam, leginkább Artdecora, IsaDora-ra és Bourjois-ra, de nem tudom még mindig, hogy mik legyenek :) Mondjuk egy Bourjois szemceruzát szerintem venni fogok, azt mondják, nagyon jó, a mostanim meg nagyon kenődik. Rúzsból a legfontosabb árnyalataim (többfajta rózsaszín,vörös,piros,lilás, bogyó,sötétbarna,narancssárga,nude) megvannak. Szemhéjamra elég ritkán használok púdert, akkor is csak bézst, barnát és feketét, azok is vannak, jól beváltak. Körömlakkom van körülbelül 50 darab, csak olyan árnyalatom nincs már szinte, amit nem is akarok. Meg amúgy is, jól beváltak nekem az Essence, Moyra és Flormar lakkok, úgyis kb 2-3 naponta váltogatom a színeket, annyit ezek is elbírnak fedőlakkal, szóval nem szeretnék több ezret kiadni érte. Alapozóm, púderem, tusom szeretem, nem cserélném le őket. Szóval tényleg nem tudom, mit vehetnék. Gondolkodtam még a Bourjois pirosítókon, de passz :) Ha van valami ötletetek, szívesen várom. :)
2012. dec. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!