Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen JÓL FEDŐ és tartós...

Milyen JÓL FEDŐ és tartós alapozót ajánlanátok zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 09:45
 1/8 anonim válasza:
én sissi használok nagyon jó én a rossmanban vettem 690-ért
2012. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
astor alapozói kitünőek!
2012. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Manhattan Clearface Perfect mat
2012. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rimmel lasting finish!!
2012. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
essence hab állagú alapozója vált be nekem. Nagyon jó, és csak 1200 forint. Nekem nagyon zsíros a bőröm, és bőrhibával is televagyok, volt már 4000 forintos alapozón is, de eddig az essence vállt be :) Mindent eltakar amit kell, és sokáig matt hatása van.
2012. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Essence Soft Touch Mousse tényleg nagyon jól fed, én folyékonyban még nem láttam olyan jó fedésűt, mint a habállagúak. A Catrice szinte ugyanaz, mint az Essence, csak sokkal praktikusabb az üvegcséje, én inkább azt ajánlanám. Viszont nekem a habállagúak nem tartanak annyira, mint egy folyékony. A folyékonyban a legjobb fedésű nekem az eddig próbáltak közül a Max Factor Facefinity. Fényvédő is van benne, meg elvileg korrektor, primer és alapozó egyben.
2012. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
GARNIER BB CREAM!!!! Nem alapozó, csak színezett hidratáló, de hidd el, hogy e legjobb! Én is eddig csak alapozót használtam, de ez... életem egyik legjobb döntése volt!
2013. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem rettentően zsíros a bőröm, de ami nagyon bevált az a Manhattan Powder Make Up alapozó [link]


Erre Miss Sporty So Matte Perfect Stay púder [link] , de a So Clear is jó.


Ez a kettő együtt nekem tökéletes és jól is fed. Amit kb fél éve kezdtem még el használni, az a Catrice Prime & Fine mattító sminkalap [link] és ezzel még tökéletesebb és tartósabb az egész. Nyáron a 40 fokban is sokáig nem fényesedett ki az arcom.

2013. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!