Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megkerlek titeket irjatok le...

Megkerlek titeket irjatok le ide nekem azy hogy hogy szedjem ki a szemoldokemet hogy ne fajon? Meg edig nem szedtem ki soha. Es anyi h nekem nagyon egyenmletes es csak alol van egy par szal . Es felek kiszedni. Azert mert faj.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 14:28
 1/9 anonim válasza:
szerintem menj el kozmetikushoz,az szépen kiszedi neked,énis oda járok,otthon sohasem szedem ki,és ne félj,az elején fáj,de amikor már szedi ki a kozmetikus az nem fáj.:)
2012. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Meleg, nedves kendővel töröld át, így felpuhul a bőr. Jól feszítsd szét az ujjaiddal ott a bőrt, akkor nem fáj annyira! Hirtelen húzd, a szőr növekedési irányában.
2012. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat...egy parszor megprobaltam de persze nem vizes kendovel...de megprobalom ...
2012. dec. 29. 14:33
 4/9 A kérdező kommentje:
hany eves is vagy?
2012. dec. 29. 14:33
 5/9 anonim válasza:
Ja és legjobb fürdés után, akkor a legpuhább a bőr. 22 éves kozmetikus vagyok.
2012. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
es hany eves kortol szedted ki leg eloszor?
2012. dec. 29. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:
na az jo...koszike szepen..L18
2012. dec. 29. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Először én is nagyon tartottam tőle, de mikor többet csinálod akkor már nem is olyan vészes. Csak eleinte fáj nagyon, de utána meglehet szokni.


Persze ha van pénzed kidobni arra, hogy megcsinálják neked, akkor hajrá.

2012. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hat koszi...de egy kicsit felek,,,
2012. dec. 29. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!