Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zöld, kicsi, mandulavágású...

Zöld, kicsi, mandulavágású macskaszemhez milyen sminket javasolnátok hétköznapra?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok ami könnyen-gyorsan elkészíthető, nem kell hozzá sokminden, és szinte minden színű ruhához jó lehet.
2009. aug. 25. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A fustos szem. Mar szinte klasszikus.

Meg tudod ugy csinalni, hogy nagyobbitsa a szemed. Kell hozza egy vilagos szin (feher, homok, rozsaszin, akarmi.. ) egy sotet ( fekete, barna, szurke, ...) egy szemceruza, egy ket fultisztito palcika.. egy ecset/applikator.

Eloszor a vilagos szinnel mindenhol kikened a felso szemhejadat, aztan kihuzod a szemed, atsatirozod furtisztitopalcikaval, hogy ne legyenek elesek a vonalak. Aztan kifested sotettel, eloszor csak keveset rakj es jol dolgozd el es fokozatosan sotetitsd.

Tobbfelekeppen is fel lehet rakni a sotetet a szem formajatol allasatol fuggoen, alulra is, de ezt mar te latod.


Amikor begyakorolod ajanlom, hogy mikor kifestetted magad csinalj rola kepeket, hogy mint kivulallo meg tudd nezni es konnyebb legyen megismetelni esetleg korrigalni. Nyitott szemmel is es csukott szemmel is csinalj kepeket.

Tobb energia, de megeri hidd el.


Youtube.com-on van egy rakat video arrol, hogy hogyan kell elkesziteni, erdemes korulnezni. ird be a keresobe, hogy "smoky eye"


Remelem tudtam segiteni!

2009. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezen én is gondolkodtam, a gond az hogy a sulimban nem lehet feltűnő sminket hordani, ezért eddig abszolút nem sminkeltem magam, egyszer volt hogy kihúztam a szemem és azt is 1 perc után lekönnyeztem...:S
2009. aug. 25. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]



[link]


Remélem, tetszenek amiket belinkeltem :)

2009. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!