Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire menő még fiúknak a...

Mennyire menő még fiúknak a fülbevaló?

Figyelt kérdés
Én most akarok csináltatni fülbevalót. Csak az egyiket, vagy mindkettőt akarom kilövetni. De nem tudom, hogy mennyire menő. Nem karikát, semmi ilyen rockos feelingűt nem, ha nem divatosat akarok 4 szögletes Beckham stílus, vagy kör alakút, ami éppen a Portugál klasszisnak van. Nagyon a édesanyám sem akarja, hogy csináltassak.

2012. dec. 30. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én a fülembe akarok, sehova máshova.
2012. dec. 30. 20:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak egyik füledbe, úgy szép :)
2012. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy szeretném már.. :))))))))
2012. dec. 30. 22:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de nekem se tetszik. Bár közrejátszhat az is ebben, hogy lány létemre én sem hordok fülbevalót. De sajnos nálam is kizáró ok a fülbevaló fiúkon. Több focista barátom is van, de azoknak, akik jobban néznek ki, nincs fülbevalójuk, őket jobban is bírom. :) (És nem akarok semmire se célozni vagy ítélkezni, mert nem ismerlek, de ők az értelmesebbik fele a helyi focicsapatnk.)
2013. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!