Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vagyok ennyire béna?

Miért vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés
Kiszeretném magam festeni néhanapján... vagy mondjuk a suliba szempillaspirált.. de még azzal is bénázok... :$$ a többieké olyan szép.. mármint megtudják csinálni normálisan... és nem túlozzák el.. én pedig.. :s vki tud adni egy tippet h hogy tudnám gyorsan és határozott vonalakkal megcsinálni... a szempillám... :$ 16L
2012. dec. 31. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat kérdése. Senki sem úgy születik, hogy egyből profi sminket tud készíteni magának.
2013. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szempillát hogy lehet elbénázni? És azok milyen határozott vonalnak kell lenni? Kihúzod a kefét a tubusból, aláteszed a szempilládnak, 1-2-szer áthúzod rajta, és kész. Közbe ne pislogj túl nagyokat, hogy ne kenődjön fel a szemhéjadra. Ha mégis felkenődik, akkor egy sminklemosós, vagy melegvizes fültisztító pálcikával töröld onnan le.
2013. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szard már le xd
2013. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
ha nem tudod magad szépen kifesteni h ne kenődjön el stb. akkor inkább ne fesd ki magad :// szerintem..mert így nincs sok értelme és csak pazarlod az időd..nekem is idő kellett míg megtanultam sminkelni. szerintem nézz ilyen sminkelős videókat a youtube-on.ott megmutatják mit hogyan kell használni..:P
2013. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van időd, próbálj ki több dolgot, de ne pont suli előtt próbálkozz, mert kapkodva nem lehet. Először próbáld meg kihúzni alul a szemed, vagy szempillaspirált, aztán majd ha ebben gyakorlott vagy, jöhet a többi :)
2013. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 2. 10:26
 7/9 anonim válasza:
sok sminkelős tippek vannak neten meg újságokban, én is onnan szedem őket. Például szemceruzával vagy szempillaspirállal úgy tudsz normális vonalakat húzni, hogy először szaggatott vonalakat csinálsz, majd azokat húzod át a minta alapján (persze ez csak egy kis példa volt). A neten kereshetsz ilyeneket.
2013. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 3. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
nézz ilyen sminkelős videókat youtube-on figyeld meg h csinálják xd ennyi
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!