Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence köröm lakk mért...

Az essence köröm lakk mért pattogzik le?

Figyelt kérdés

Felkenem és pár órán belül lepattog. Mit csinálok rosszul?

Milyen más köröm lakkot ajánlotok? Ami nem túl drága.


2013. jan. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek és nem mindegyik pattogzik le.---sőőőt. Nos, kenj alá alapozó réteget-better than gel nails- ez is essence termék és két vékony réteg körömlakk, persze az első réteg száradjon meg és utána essence fedőlakk vagy bármilyen más átlátszó lakk. Az essence zselés hatású fedőlakkjára sokan esküsznek! De előfordulhat rossz széria, egy-egy szín nem úgy sikerül állagra, vacak, ezért pattogzik le,nos próbáld ki, ahogyan mondtam! Egyébként én már nem lakkozom a körmöm, mert sok formaldehid - származékot tartalmaz -tudod, ebben tárolják a laboratóriumban a szerveket...stb...
2013. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Maybelline Colorama körömlakkok jöttek be, nagyon szépen lehet velük festeni és tartósak is. 700-750 Ft az áruk.
2013. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lepattog. A régi, kicsi color&go nem volt ilyen vacak, csak ez az új, nagyobb kiadás. Egy nagy sz@r, legalábbis én nagyon csalódtam benne, biztosan nem fogok 500 forintot pazarolni rá. Nekem a NYC sokkal jobb, az is ugyanabban az árban van, de sokkal tartósabb.
2013. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg körömlakkom van,de az Essence mind közül a legsz*rabb,pedig nem a legolcsóbb. Olcsóbb lakkok,amik jók: Aden,Moyra,Miss Sporty, NYC. Közepes árkategóriából Avon,Maybelline, kicsit drágább (2000 körül) Opi,Orly,Essie. Egyébként pedig nem mindenkinek ugyanolyan tartós a lakk,mert a köröm milyenségétől is függ,egy erősebb körmön tovább kitart a lakk,valamint alap-és fedőlakkal is lehet hosszabbítani az élettartamát.
2013. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az essence color&go nekem is lepattog,egyszerűen rossz minőségű szerintem..pedig a színei annyira szépek :(
2013. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mulan11 válasza:

Én a 200forintos aluljárós körömlakkra esküszöm xd

Pesten(ott élek.) az egyik pláza aluljárójában van egy körmös bolt és ott kifejezetten jók vannak 2-300 forintért.

2013. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!