Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Testápoló, alapozó, púder,...

Testápoló, alapozó, púder, pirositó?

Figyelt kérdés
sajnos nem vagyok tisztába az ilyenekkel, nem szoktam alapozót használni,de mostmár ugy érzem szükségem van rá, bnőm aztmondta ilyen sorban használjam, ez télleg igyvan?:)
2009. aug. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

ha ennyi mindet kensz magadra ne csodálkozz ha csúnya lesz a bőröd

én semmit nem kenek az arcomra, pedig nem a legszebb, de a természetes mindig jobb.

pirosító teljesen felesleges

2009. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én testápolót nem szoktam, eleve zsíros, csak fénylik tőle az arcod, az pedig csúnya. Én először felkenek egy vékony réteg alapozót, ha lehet akkor olyat válassz, ami mattít is, hogy ne csillogjon ugy az arcod utána, mintha zsíros lenne. Aztán pedig egy ecsettel egy kis púdert, majd végül a "pofimra" egy kis pirosító. Az se legyen nagyon piros, inkább barack, vagy bronz árnyalatú, és csak egy kicsi kell, hogy ne legyen annyira természetellenes a hatás. Szóval, tényleg így van, leszámitva a testápolót(legalábbis nálam)
2009. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elég szép a bőröd, akkor az alapozót is elhagyhatod. Vegyél egy doboz ápoló, tisztító kendőt, töröld át vele az arcodat, lehet olyat, ami tonizál, és összehúzza a pólusaid, aztán a felesleget itasd fel papírtörlővel, majd egy kis púder, hogy mattítson. Felesleges hat kiló alapozót, meg púdert használni, pláne nyáron, mert az csak árt a bőrnek... Maxiumum, ha nagyobb hibáid vannak, akkor korrektort használj púder előtt.
2009. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én minden "vakolás" elött megmosom az arcom, nem kenek rá testápolót, se krémet. Korrektort, alapozót, púdert és néha pirosítót is használok. =) (ilyen sorrendben)

16/L

2009. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elegge problemas a borom, minden este bekenem arckremmel. Ha sminkelek akkor meg meg korrektort hasznalok. Kryolan Derma Colort, mert arra nem vagyok allergias. Majd egy kis pudert, pirositot.
2009. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen sok mindent rakni a bőrödre. Alapozóból csak jó minnőségűt érdemes használni, de sok esetben elég, ha csak korrektorral elhalványítod a problémásabb részeket. Az meg, hogy a pirosító felesleges NEM igaz! Az adja meg a smink koronáját,az arc optikai formáját lehet vele jó irányba befolyásolni(pl.túl kerek arc esetén nyújtani stb.....)arról nem is beszélve, hogy üdébb lesz tőle az arc. Szerintem elég lesz neked a korrektor is, esetleg halványan rakhatsz felé vmilyen bőrszíneddel megegyező jó minőségű alapozót, és egy leheletnyi pirosítót az arccsontodra.
2011. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!