Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásároltatok már Interneten...

Vásároltatok már Interneten ékszert, és ha igen mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arany ékszerre gondolok, konkrétan egy arany medált szeretnék vásárolni. Gyakran vásárolok Interneten, de ékszert még sosem vettem a Netről, valahogy ódzkodok tőle, persze lehet, hogy alaptalanul. Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg velem!!!

2013. jan. 4. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vásároltam többször aranyékszert.

Csak magán hirdetésébe vettem, és előtte leinformáltam akitől az ékszer származott,hogy miért adja el stb

Amit cégek árulnak nagyon drágák ,,akkor már érdemesebb elmenned ékszer boltba.Na meg ott meg foghatod ,felpróbálhatod stb..

2013. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!