Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki! Szép hosszú körmeim...

Valaki! Szép hosszú körmeim vannak. Erősek is de ballagásra szeretnék zselés épített körmöt. Mit gondoltok építtessek is vagy csak festessek?

Figyelt kérdés
Magamnak szoktam festeni eléggé megy is , de szeretnék olyan finoman díszített francia manikűrt. A körmöm most 1,7 cm hosszú mit tanácsoltok ??? Előre is köszi :))

2013. jan. 5. 18:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem írni , hogy félek attól hogy elvékonyodik,tönkre megy a körmöm.
2013. jan. 5. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
zselés lakkot keness rá.
2013. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fessed ki szépre, de ne építtess műkörmöt, csak a gondod lesz vele, és nem is szép....
2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:)) ilyen re gondoltam :) [link]
2013. jan. 5. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez jó!!!:) 1.voltam
2013. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, szerintem tökéletes ballagásra, meg mondjuk máshova is. :D Szép, ízléses köröm.


Szerintem ne csináltass műkörmöt, hiszen a sajátod is szép hosszú, egyenletes. Inkább óvd a körmeidet, amennyire tudod ballagásig, használhatsz valamilyen körömerősítő lakkot vagy ilyesmit, vannak egész jók is (nekem pl. a lovely-s bevált). Így nem fog elgyengülni, töredezni. Ballagás előtt pedig manikűröshöz ha elmész, szépen kilakkozza a körmöd! De szerintem maradjon a sajátod, hidd el, nagyon szép lesz az is.

17/L

2013. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Már 1 éve szemezgetek ezzel a körömmel :))
2013. jan. 5. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél, az műköröm.
2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép hosszú körmeid vannak, szerintem elég a gél lakk is, azt is szépen meg tudják csinálni franciára, díszíteni is lehet, stb. viszont nem vékonyítja el a körmöd, de mégis nem egy sima lakkozás, hosszabb körmökön olyan, mintha műköröm lenne. :)
2013. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy műköröm ,de ilyesmire gondoltam.És köszönöm nektek
2013. jan. 6. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!