Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Haladó sminkes vagyok de még...

Haladó sminkes vagyok de még nem jóttem rá hol lehet szerezni színes alapozót zombi ufo stb sminkeléséhez?

Figyelt kérdés
valami olcsóbb megoldás kéne de azért ha tudtok drágát azt is írjátok meg lecci mert hátha okés

2013. jan. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt Kecskeméten van egy bolt, ahol színházi sminkeket árulnak, professzionálisakat,szuper tartósakat .A Malu Wilz nek lehet hogy van ilyenje.
2013. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem lenne egy ötletem, nem tudom jó-e. Az essence-nek vannak pigmentjei (kis dobozkákban árulják, kb. 900 ft egy dobozka, és elég sok van benne).. ezeket általában szemfestékként használják, de elég erős a fogásuk. Én kipróbálnám a helyedben, h lealapozom az illető arcát vmi krémes alapozóval és vékonyan beszórnám ezekkel a pigmentekkel. Ecsettel nagyon jól használhatóak ezek a porok :)
2013. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi mindegyiket asszem kiprópálom a pigmenteset de kecskemét sincs túl messze szóval közsi

de ha van új ötlet csak írjatok

2013. jan. 7. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok ;) Majd ird le mit talaltal, hogy sikerult :)
2013. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam de nem lett az a hatás amit vártam szóval irány Kecskemét
2013. jan. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!