Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakktól lehet valami...

Körömlakktól lehet valami bajom? Mondjuk lehetek AIDS-es, ha mondjuk előttem valaki kipróbálta a boltba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Körömlakkozás inkább olvass el egy ezzel foglalkozó weboldalt. Rád fér.


amúgy nem, nem lehetsz aids-es.

2013. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%

Még az lenne a jó, ha attól AIDS-et lehetne kapni o: de lehet, hogy te éppen egy különleghes eset vagy

Én félnek a helyedben

2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A HIV vírus amúgy sem terjed ilyen formában:D...


De nem, nem élnek meg a baktériumok a körömlakkban.

2013. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
AIDS-et nemi úton lehet csak elkapni. (mellesleg,egy 7.-es lány vagyok,gyúrj rá a biológiára..)
2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hűha, körömlakkozás helyett tanulj inkább... Kezdhetnéd azzal hogy utána nézel milyen úton terjed a hiv. [link]
2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmondanám,hogy nem csak nemi úton terjed hetedikes leányzó!
2013. jan. 8. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, de vigyázz, még terhes is lehetsz tőle! :P


Amúgy kérdező, ha már belinkelted, olvasd el...

"A szokásos társadalmi, rokoni, baráti érintkezés nem jelent fertőződési kockázatot. Tehát a fertőzöttel vagy akár AIDS-beteggel együtt történő közlekedés, a vele való kézfogás, a közös evőeszköz-, fürdőszoba-, WC-használat, valamint a harapással nem járó gyengéd csók, a tüsszentés, köhögés, az uszoda, a vérszívó rovarok és az élelmiszerek önmagukban veszélytelenek.[14] A vírus a szabad levegőn pár perc alatt elpusztul, de – az esetleges vérzések miatt – kerülni kell a közös fogkefe vagy borotva használatát.


A vírus terjedése akkor történhet meg, ha nyálkahártyára illetve seben keresztül a véráramba kerül a fertőzött személy vére, anyateje, hüvelyváladéka, ondója (esetleg előváladéka)[14] vagy könnye.[15] Csókkal a HIV azért nem terjed (bár a szájban mindig vannak apró sérülések), mert a nyálban a vírus mennyisége elenyésző. Természetesen fertőzés előfordulhat, ha a csók során a szájban vér van."

2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, félrenéztem, nem a kérdező linkje volt... De elolvasni azért ajánlatos. :)
2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

szia mkinek

Ez most gondolom nem ko,oplyan kérdezi valaki hogy körömlakktol lehet e Hív fertőzött :))


A hentesnél vettem húst.Ha a hentes fertőzött a hust meg fogta.A megvásárolt hust ha meg eszem lehetek fertözött?Nah most ennyire gyerekesek ne legyünk már :)))

2013. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jaj de nagy ott a sötétség!!!
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!