Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Milyen színű körömlakkot...

Fiúk! Milyen színű körömlakkot szerettek látni egy lányon?

Figyelt kérdés

Piros tiltólistás?

Francia manikűrről mik a vélemények?



2013. jan. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
A piros k*vás. A francia szép. Ne legyen rikíó. 21/F
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Francia semmitmondó a szememben

Nekem a piros fekete, bordó, bőrszínű tetszik lábon és kézen

Meglehetősen jó ízlésem van, és tudom mi a jó.

20/F

2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
98%
Nekem a natúr átlátszó tetszik a legjobban, de még a piros is jó szokott lenni (ha vagányabb csaj vagy) . A feketét meg a többi színt kerüld! A 2.-nak meg üzenem hogy attól még hogy neki az tetszik, még nem Valósznű, hogy az tényleg jó -e. És nagyon nem úgy tűnik, hogy tudod hogy mi a jó ... :)
2013. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát én kenem mikor milyenre akarom. Pont nem érdekel, a pasiknak mi tetszik. Nem értem, másoknak ez miért fontos.
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A szin majdnem, hogy mindegy, de egy nő szépen és izlésesen legyen kifestve. Semmi repedezős körömlakk, meg lekopott a fele, meg hülye szinkombinációk. Menjen a ruhájához, a stilusához és kész.


26f

2013. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 3 naponta lakkozok, szerintem kétszer nem volt még egyforma a körmöm. Kombinálom a színeket, a mintákat, a díszeket. A szivárvány minden árnyalatában van lakkom. Fényes, matt, csillogós, egyszínű, holografikus, metálos, pelyhes, egyszóval minden. Sose néztek még fujjogva férfiak a kezemre, viszont sokan dícsérték már meg, hogy szép a manikűröm. A barátomat őszintén szólva hidegen hagyja, észre se veszi, hogy mikor lakkoztam újra. De nem is neki vagy a többi férfinak csinálom, hanem magamnak. Attól mert 10 pasiból 9 k*rvásnak találja a piros körömlakkot én még nem vágom ki a kukába a piros lakkjaimat. Ja és hogy a fekete is "gáz"? Hát legyen, vállalom, én ízlésficamos...
2013. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként multkor a cosmopolitan ujsagban megérdeztek 100 pasit és a piros színre voksoltak többen. :-) en lany vagyok ugyan, de remelem segítettem
2013. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
engem kifejezetten taszít a festett köröm 18/f
2013. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!