Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercingesek! Lehet pár...

Orrpiercingesek! Lehet pár kérdésem az orrpiercingről?

Figyelt kérdés

Eljátszottam azzal a gondolatattal ,hogy milyen lennék orrpiercingel...


Lehet, hogy buta kérdés de orrkarikával, ki lehet fújni az orrot? :)


Hogyan szúrják a piercinget?


Lehet, hogy azonnal karikát, és nem olyan pontot raknak be, mert a pont egyáltalán nem tetszik....


Mennyi idő alatt nő be a lyuk?


Mennyire marad meg a nyoma?


Okoz kényelmetlenséget?



2013. jan. 9. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
* Kifelejtettem: Nem nagyon nagy, de kicsinek semmiképpen sem mondható egyenes vonalú orrom van. Az orrkarika csak a cuki, pisze orrú lányoknak áll jól, vagy nekem is jól állhatna?
2013. jan. 9. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani hogy fáj amikor szúrják.

Utána még kb 2 hétig volt meg, és folyamatosan nagyon érzékeny volt. Ki is szedtem. Kifújni egy darabig biztosan nem fogod. Ha csináltatsz szerintem inkább nyáron amikor nem fázol meg:D

2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban igaza van az előttem válaszolónak, ne ebben a megfázós időben csináltasd, mert fájdalmasabb lesz a gyógyulása!

1. Igen lehet, csak az első pár napban lesz furcsa.

2. Fertőtlenítik a bőrfelületet, átszúrják (branül tűvel, nem tudom ismered-e a mechanikáját), mindez 1-2 másodpercet vesz igénybe és bent is lesz az ékszer :)

3. Igen lehet karikát, de nem ajánlatos pontosan az orrfújások miatt nehezebben fog gyógyulni..

4. Függ az ékszer vastagságától, mióta viseled a piercinget.. Egyénenként változó, valakinek napok alatt se gyógyul be míg másoknak pár perc alatt összeforr.

5. Minimális nyoma marad, szinte semmi.

6. Kényelmetlenség alatt mit értesz? Én nem tapasztaltam.

2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem pötty volt, és az elején az orrfújás valami kínszenvedés. xD Aztán meggyógyult, és csak szimplán kényelmetlen. :D Nekem egy hét alatt gyógyult meg. Amúgy a bőr pc-hez való viszonyulása ember függő. Nekem fél év után begyulladt, de valami eszméletlenül, és ki kellett venni. Mondanom se kell, szinte azonnal össze forrt.
2013. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogesz:) válasza:
Énis azt hittem hoyg az orrfújásnál kellemetlenséget fog okozni, de egyáltalán nem. Nekem 2 napja szúrták és nem is fájt, bár kaptam lidokaint amitől kicsit lezsibbadt, nekem utána se fájt egyáltalán nem. A luyk viszonlag hamar beforr 1-2 óra, de ez atól függ mennyire van begyógyulva.
2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én már másnap simán kifújtam az orrom szal szerintem ez ember függő
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!