Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen illat Christian Lacroix...

Milyen illat Christian Lacroix- Nuit (lila üvegben) ill. Absynthe (zöld üvegben) női parfümje?

Figyelt kérdés
Édes,vagy inkább savanykásabb illat? Melyiket tartod jobbnak? Köszi.

2013. jan. 9. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó, a Nuitot vettem meg anyukámnak karácsonyra. Először mikor fújtam belőle kicsit édesnek éreztem (amúgy olyan orientális-virágos kategória azt hiszem), pár perc múlva ahogy párolog már nagyon finom az illata. Tartós is. (Ha elfogadsz egy tippet, a vaterán vegyél, ott a felénél kevesebbért megkapod, mint a katalógusból, én mindig onnan rendelem az Avon parfümöket.)
2013. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az elsőhöz nem kötekedésből írom, de a Nuit kiejtése "nüi" franciául, így ha helyesen szeretnéd alkalmazni mind szóban, mind írásban, akkor a nuit-t vettem (hülyén néz ki, de néma véghang esetén ez a szabály), és ejtésben pedig nüit :)


A vaterában én nem bízok, szerintem hamisítványokat árulnak :(


Abban viszont egyetértek, hogy a Lacroix parfümöknek szerintem is nagyon jó illata van, igaz, nekem a vörös jött be a legjobban :) (rouge)


De ez attól függ, te milyen illatok híve vagy alapjáraton.

A nuit valóban orientális-virágos illatú, a rouge inkább fűszeres, az absynthe inkább fás.

2013. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor Nuit-t. :D Csak angolul és németül beszélek, franciául nem. :D

A vatera szerintem teljesen megbízható (persze lehet nem az összes eladó, de akiktől eddig rendeltem, ők igen), nem egy parfümöt vettem onnan, ugyanazokat, amiket korábban katalógusból is megvettem. Tök ugyanazok. Ez a Lacroix is teljesen bontatlanul, fóliázva jött, és tényleg eredeti. Az Avon nem egy akkora márka, hogy így hamisítsák. Olyan tanácsadónők árulnak a vaterán, akik nagy kedvezményeket kapnak a vásárolt árukra, ezeket adják tovább. A legtöbbjük nem csak parfümöt árul, hanem más cuccokat is.


A piros Christian Lacroixnak is tényleg nagyon jó illata van. :)

2013. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindkettőtöknek! :)
2013. jan. 12. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld jobban tetszett,pedig oriántális-virágos párti vagyok /ami a lila/.Az a lényeg neked melyik tetszik,kérj kicsi illatmintát,és próbáld ki a bőrödön,amelyiket jobbnak véled azt rendeld! :)
2013. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem a lila tetszik,viszont ezt most sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy megvegyem :( Ezt ajándékként szánom majd az anyukámnak nőnapra,ezért vagyok kicsit most bajban,mert nem esne jól ha nem találnám el az ízlését. Viszont megfogadom a tanácsodat,és megszagoltatom majd valahogy vele mindkét parfümöt. Mindenesetre anyagilag már elkezdtem rá spórolni :D Köszi a választ!
2013. jan. 13. 22:06
 7/7 anonim válasza:
A nuit jó illatú, a többi christian lacroix-t nem ismerem. A kérdés már nagyon régi, azóta sajnos én már nem találok nuit parfümöt.
2021. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!