Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha van egy tragus piercingem,...

Ha van egy tragus piercingem, akkor ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha csináltatok egy ilyet, akkor pl. nem hallgathatok zenét fülhallgatóval? Mert azt írják h ne nagyon mozogjon, itt viszont [link] úgy látom hogy útban lenne... Szerintetek?
2013. jan. 11. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

egyszerű: talpas ékszert kell bele rakni és nincs gond.

nekem talpas ékszer van tragusként a fülemben, zenét simán tudok hallgatni vele, nem akadályoz, sőt a fülhallgatóm ilyen bedugód fajta.

2013. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 11. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem december közepén lett, és elég nagy (vagyis hosszú inkább) ékszer került bele, így nem fér bele a fülembe a fülhallgató. Nem tudom mikor lehet majd kicserélni, de még gyógyul, szóval gondolom addig nem.

Így szerintem 2 hónapig legalább nem hallgatok zenét fülhallgatóval.

2013. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy évig volt és azalatt végig zavart a zenehallgatásban, kipróbáltam mindenféle ékszert (hosszú, rövid talpast, szilikont, orrpiercinget, patkót..) de egyik se vált be ezért kivettem.
2013. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét oldalon van tragus piercingem és nem zavar. Fülhallgatóban is van kétféle, van az a teljesen bedugós (nemtom a nevét), az puha és kényelmes, de a telefonom headset-e már nem ilyen, de azt is be tudom dugni.


Hajlított ékszer van bent, ráadásul mindkét végén golyó van, még sincs gondom a zenehallgatással.

Szerintem ez anatómiai dolog, kinek milyen a füle. Nem tudhatom, hogy neked mennyi hely marad. :)


Az első két hétben meg volt dagadva a porc, akkor elég kényelmetlen és fájdalmas a fülhallgatót betenni. De utána nem gond.

2013. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig használhatsz ilyesmi fülest [link] úgyis reneszánszukat élik
2013. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tudjátok én zene nélkül nem indulok el, sehova..De nem beteges, h mindennél előbbre helyezem, csak már megszoktam, h nélküle nem megyek..de fejhallgatót semmipénzért sem használnék..(utcán)
2013. jan. 12. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a fajta be fog menni, ha mégsem, akkor is ki tudod venni az ékszert ha zavar.

2013. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező: én is ilyen vagyok, de mint írtam: nekem talpas ékszer van benn és olyan fülhallagtóm van, mint amit az utolsó válaszadó linkelt és nem okoz így problémát a zenehallgatásban.

az első 2hétben kell majd megszoknod, de utána nem lesz gond.

2013. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!