Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon-boltban - más mint a...

Avon-boltban - más mint a rendelés?

Figyelt kérdés
tetszenek az avon termékek kívülről, de nem merek kipróbálás nélkül vásárolni. Az ilyen avonos drogériákban ugyanazokat lehet kapni? És ugyanolyan áron mint a katalógus és esetleg ki is lehet próbálni a termékeket?
2009. aug. 29. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanazokat a termékeket lehet kapni. Az aktuális katalógus szerint vannak az árak. Kipróbálni nem lehet csak úgy, termékmintát sem kapsz, esetleg ha valamit veszel, az mellé kapsz.
2009. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, te hol láttál már AVON-drogériát?!... 8-o

Mert nincs AVON bolt, van 1-2 AVON mintabolt, de az sem a hagyományos módon működik, csak néhány termék van kitéve, ami a katalógusban megtetszik, azt megrendelik neked.


Az AVON-rendszer úgy működik, hogy vannak terjesztők, akiken keresztül megrendelheted a katalógusban szereplő terméket, és majd 1-2 hét múlva megkapod ettől a terjesztőtől... :-P


Én pont emiatt nem vásárolok AVON cuccokat : nem vagyok hajlandó 1-2 hetet várni olyanra, amit a DM-ben, Rossmann-ban azonnal meg tudok venni!

Ráadásul nagyon bosszant, hogy mikor nehezen rátalálok egy jó krémre, alapozóra, stb., beválik, szeretném ezt venni később is, akkor kiderül, hogy azt már nem gyártják, próbáljak ki egy újat... NANEMÁÁÁÁ!...


A DM-ben, Rosmann-ban folyamatosan meg tudom venni azokat, amelyek beváltak, megszerettem, megszoktam.

2009. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat és ugyanolyan áron kapod! Sőt, ahol én vásárolok, extra akciókat is tartanak!

Megbízhatsz benne, egészen jó márka!

Ha van teszterük(például parfümből), akkor ki lehet próbálni, de sokszor lehet kapni termékmintát töredék áron is!

2009. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem Avon-os drogériának hívják, de ahova én járok, ott szinte minden terméküket lehet kapni, vagy ha nincs, utánrendelik nekem a katalógusból!

Avon-Oriframe vegyesen!Meg persze sok-sok egyéb márka, nagyon szeretem, jó árfekvésben is van(egyik legolcsóbb hely, amit ismerek)!

2009. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!