Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire "öltöztet" szerinted...

Mennyire "öltöztet" szerinted ez a fejhallgató? Tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


(Skullcandy Hesh 2.0)



#fejhallgató #Hesh #shullcandy
2013. jan. 16. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
te is nyertél a pepsivel?
2013. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak egyre jobban tetszik a linkelt darab. A technikai jellemzői elegendőek nekem, csak szeretném, ha még jól is nézne ki... ezért érdekel a véleményetek. :)
2013. jan. 16. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
nyáron én is skullcandy-t akartam venni, de aztán csomóan lebeszéltek róla, mert állítólag szar minőségű...de tény hogy jól néznek ki...
2013. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmmm... fülhallgatóm van tőlük, azzal elégedett vagyok, pedig próbáltam már többfélét, most viszont nagyon megtetszettek a fejhallgatóik is...
2013. jan. 16. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj te tudod...én könnyen befolyásolható vagyok, aztán azért sikerült lebeszélniük, meg neten is olvasgattam utánuk fórumokba, és senki sem ajánlotta...azt mondták h inkább ilyen divat fülesek, és ha tényleg zenét akar hallgatni az ember annyi pénzért, akkor ne azt vegye meg. én egy sony-t vettem végül, és nem bántam meg. azért próbál meg körülnézni más márkákba is hátha találsz olyat ami tetszik, ha meg nem, akkor kívánom h neked ne váljanak be a negatív tapasztalatok, és jól működjön ^_^
2013. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, megnéztem még bőven többfélét is, végül maradtam ennél a Skullcandynél. Egyelőre nem tudok negatívat mondani róla: hangzása elég korrekt, kicsit talán több lehetne a mély benne, a dizájn viszont verhetetlen szerintem.
2013. febr. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!