Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlanátok?

Milyen sminket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy bálra kellene fekete ruhához, barna hajam és barna szemem van. Türkiz, de inkább zöldes rózsa lesz a hajamba. Nagyon kezdő vagyok, szóval valami egyszerű, de mégis kicsit alkalmibb, szép smink kellene. Esetleg, amik optikailag megnagyobbítják a szemet.

Köszönöm, aki tud tanácsolni valamit. Képeket linkeljetek légyszi.



2013. jan. 16. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A szemedet úgy tudod optikailag nagyobbá tenni, ha a belső szemzugba fehéret, törtfehéret, bézst viszel fel, tehát valamilyen világos színt. Én úgy szoktam csinálni, hogy egy-egy pöttyöt teszek a szemzugba, és ezt egy picit eldolgozom az alsó és felső pillák mentén, így nem feltűnő, mégis optikailag nagyobbnak tűnik a szemem és frissebbnek a tekintetem (ez főleg akkor előny, ha egyébként nem vagyok kipihent).


Én egy egyszerű füstös sminket ajánlok, mert nem túl bonyolult elkészíteni, mégis nagyon mutatós. Az örök klasszikus fekete helyett nyugodtan választhatsz türkizes színt is, vagy, ami még szintén jó választás lehet, ha szeretnék a klasszikus feketénél maradni, ha ebbe csempészel egy kicsit a türkizből.


Itt egy videó a füstös sminkről: [link]

2013. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!