Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki segitsen! Elkezdtem a...

Valaki segitsen! Elkezdtem a fültágitást, a fogpiszkáló nem megy bele rendesen, csak az eleje. Viszont gennyezik a fülem. Mit csináljak? Mert folytatni akarom. Meg irták hogy nem szabad csak 1mm tágitani de mit csinljak hogy ne forrjon be?

Figyelt kérdés
Fültágitás, gennyezik a fülem de folytatni szeretném.Minnél hamarbb segitsetek

2013. jan. 16. 20:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Tegyél bele orvosi acél fülbevalót és várd meg míg meggyógyul. Kenheted addig pl Tetran-nal. Ha szépen meggyógyult csak akkor folytasd a tágítást. Ha türelmetlen vagy meg fogod szenvedni. :)
2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mondjuk inkább azt az orvosi acél fülbevalót nem venném meg.. de attól a kenőcstől begyógyul és az lyuk eddigi nagységa megmarad?

Egyépként Betadinnal kenegetem az jó rá?:)

2013. jan. 16. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Kend le a fogpiszkálót körömlakkal vagy tekerd át celluxszal! Legalább olvass utána mielőtt elkezded..
2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Képzeld 2napon keresztül csak ilyeneket olvasgattam.
2013. jan. 16. 21:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Aki az első választ irta, légyszíves irj még! :))
2013. jan. 16. 21:05
 6/11 anonim válasza:

Az a baj ha nem teszel bele semmit, és kened valami gyógykencével akkor begyógyul. :( Sokan eleinte allergiásak az bizsukra, műanyag tágítókra és fülbevalókra. Nekem ez idővel elmúlt. Ugyan ez volt mint neked. Begyulladt, gennyesedett. Kivettem és megvártam míg meggyógyul, aztán újra megcsináltattam, de akkor már rendes ékszerrel. Azóta semmi baja. Egyébként nem tudom a Bepanthen erre jó e, az is hámosító, én azt tetoválásra használom. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor vegyél Bepanthen Plus-t mert abban van gyulladáscsökkentő. ;)


Tehát két lehetőséged van. Vagy megvárod míg begyógyul/beforr és elölről kezded, vagy veszel valami antiallergén ékszert a füledbe és úgy várod meg míg meggyógyul. Krém mindenképp kell rá.

2013. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogpiszkaloval?? Ha azt sikerul majd benyomnod fuledbe...jol megszivod, mert a genny hozzaragad a piszkahoz aztan az nem csuszik ott majd se ki, se be...aztan izombol tepheted ki a fuledbol.

Ha nem ertessz hozza ne csinald...fogpiszkalonal nincs rosszabb! Aldozz ra penzt en azt mondom es vegyel vmi tagito csigat.

2013. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Igen most fogom kenőccsel kenegetni:)

Igen fogpiszkálóvl elég rossz, de mindenki ezt irta :S

2013. jan. 17. 17:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Még annyit ha már beforrt, utána milyen ékszert vegyek? Csigát vaagy mit?:)
2013. jan. 17. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannan csigak meg ilyen hosszukas ekszer, ami egyre vastagabb. Persze nem ugy h eleje 2 mm, vege 15.:D Hanem pl eleje 2mm, vege mar 4-5mm..es aprankent mindig nyomsz rajta, ha az megvan johet egy ujabb meret.

Esetleg ha szoktal ebayen vasarolni nezz ott korul. Bizgos kapni olcson valamit.

Utolso voltam.

2013. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!