Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyika legjobb alapozo es...

Melyika legjobb alapozo es szempilla spiral?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a maybelline affinitone alapozó és a maxfactor 2000 calorie spirál vált be, de utóbbiból jó a maybelline great lash is.
2013. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én véleményem az, hogy az estee lauder termékei a legjobbak! Legalább is nekem azok váltak be. De ezek a termékek nem az olcsó kategóriába tartoznak. Persze vannak még jók, de ezt a minőséget meg se közelítik.
2013. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

alapozó: manhattan perfect

spirál: maybelline volum express colossal cat eyes

2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* manhattan perfect adapt
2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bourjois márka mindkettőből felülmúlhatatlan számomra:)
2013. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapozó mindenképp a Max Factor Colour Adapt!


Szempillaspirál több van ami jó, de nekem most a kedvenc az Astor Big & Beautiful Boom

2013. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapozó: Maybelline Affinton

Szempillaspirál: most nem volt annyira pénzem drágábbat venni, uh Lovely Curling Pump Up-ot vettem, és mégha legközelebb lenne is rá pénzem, akkor is tuti ezt venném máskor is. Nagyon bejön, és csupán 650 Ft.

2013. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én szempilla spirálból az oriflame volume bouild-ot ajánlanám
2013. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!